Wpis z mikrobloga

Pomijając powody, dla których Quebo dokonał tej swojej przemiany to przy okazji widzimy, jak bardzo może się różnić ta sama osoba w dwóch różnych stylówkach. Na tym zdjęciu dynamiczniak, a w komentarzu człowiek który wygląda jakby go wyjęli z piwnicy po miesięcznym maratonie z wykopem xD

Dlatego #!$%@?ą mnie ci, którzy narzekają na swój wygląd a mają potencjał, tylko w ogóle go nie wykorzystują. Nie oszukujmy się, są też tacy, co nawet w dobrej stylówce wyglądają słabo (np ja xD). Ale przy tym widzę masę osób które mogłyby na luzie wyrywać #rozowepaski a noszą jakieś łachmany, do fryzjera nie chodzą a korzystanie z perfum uważają za pedalstwo ( ͡º ͜ʖ͡º) Jeśli nie narzekają to spoko, gorzej jak wyzywają wszystkich wokół

#quebo #quebonafide

#podrywajzwykopem
Pobierz z.....m - Pomijając powody, dla których Quebo dokonał tej swojej przemiany to przy ok...
źródło: comment_1582462083494kC3PAhlSjhVaAtayHzy.jpg
  • 23
@Harmonia poza tym laski akurat sporo uwagi poświęcają wyglądowi, ciuchom, makijażowi itp. No i trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie, czy na pewno podbijamy do swojej ligi, ja np. jestem brzydki, ale jeśli już podbijam do jakiejś to zazwyczaj do wyższych lig. A jakbym chciał mieć łaskę na swoim poziomie to akurat nie musiałbym za długo szukać xD