Wpis z mikrobloga

@Mirekzkolega

Drobny i delikatnej urody, dlatego myślałem, że to ona. Fajny gang masz, ten w środku to Main Coon chyba lub jakaś mieszanka z tą rasą, a i do tego rudawy (ʘʘ) zdjęcie swoją drogą dość memiczne, ma w sobie potencjał.
@Barneyeos: czarny i rudy to Maine coon a ten Leśniak ale jest cudowny : ) przytulas ale całkowicie inny temperament tamte dysza i ledwo żyją a ten dopiero się rozgrzewa. Już nie mówiąc że tamte są za ciężkie żeby gdzieś wskoczyć a ten lata jak wiewiórka ma niesamowitą lekkość w poruszaniu się
@Mirekzkolega

Sam jestem "kocim tatą", od dziecka miałem czworonogi (głównie właśnie koty), było ich kilkanaście i wszystkie przygarnięte. W brew powszechnej opinii to są naprawdę mądre stworzenia, potrafią być wdzięczne i rozumieją, że wygrały na loteri i dostały drugą szansę. Dlatego jest taki przytulaśny bo wie, że mu dupke uratowałeś. Wymiziaj go ode mnie Mireczku ((oo))
@Mirekzkolega jak zobaczylem to pierwsze zdjęcie które wstawiałeś to zrobiłem oczy jak 5 złotych, codziennie o 22 mam taki widok :D i z charakteru też się zgadza bo miałem w życiu trochę kotów ale takiego wariata pierwszy raz :D