Wpis z mikrobloga

@retardo: Jeśli to jest coś w stylu kont z grami za parę złotych na allegro, to po pierwsze nie jest to legalne, a po drugie nie wiesz kiedy stracisz dostęp do tego konta :D To już lepiej zrobić osobne konto, tam wbić game passa i dzielić się kosztami 50/50 z jakimś kumplem (konsola domowa) :D
@retardo: Ja kiedyś miałem 2 konta zalogowane na swojej konsoli (jedno z goldem i jedno bez) i tylko przełączałem profil na swoje konto bez golda i mogłem grać online. Jeśli nie masz jeszcze game passa ultimate to bodajże aktywna jest jeszcze promka sumowania live gold+game pass ultimate. Ja bym ładował pod korek z 2-3 lata golda i wtedy za 4zł zsumował ważności dla obu subskrypcji (chyba MS jeszcze tego nie zablokował,
@retardo: dla pewności posprawdzaj, czy wszystko aktualnie działa tak jak Ci powiedziałem, bo ja w czerwcu (06.2019), gdy skończył mi się live gold kupiłem live golda na rok i wklepałem -> potem 1mc game pass ultimate za 4zł i w sumie mam game passa ultimate do 10.2020. :D Bym wiedział,, to bym od razu golda na 3 lata kupił i dopiero wtedy tego game passa za 4zł :D