Wpis z mikrobloga

To ten moment Mirki i Mirabrlki. Ostatnia fajka i #rzucampalenie
Po wielu próbach w Polsce 2019 zwątpiłem że mogę i w 2020 już nie próbowałem. Ale teraz jestem pewny swego. Cold Turkey, nikotynowa terapia zastępcza i jechane (òóˇ)
Pora pozbyć się najbardziej bezsensownego nałogu na świecie.
Trzymajcie kciuki i rzućcie plusem na zachętę proszę.
Pobierz C.....e - To ten moment Mirki i Mirabrlki. Ostatnia fajka i #rzucampalenie
Po wielu ...
źródło: comment_158298357747We4zp8gqwJwJTHtIkViF.jpg
  • 39
@CoolCake: Szacun, też rzucam. We wtorek wyrzuciłem do kosza ostatnie 8 papierosów jakie miałem, do teraz się trzymam na spokojnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) A palone było 8 lat blisko. Jedyne co mnie męczy to #!$%@? kaszel ale nie wiem czy to paszel kalacza czy koronawirus ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rgb_gamer: Jaki model kupiłeś tego elektronika? Pytam, bo chcę zrobić tak samo jak ty. Kilka razy rzucałem, nawet raz parę miesięcy nie paliłem, ale cały czas wracam do fajek.
@CoolCake: to najgorsze co możesz zrobić, bo będziesz tę "ostatnią fajkę" traktował jako jakieś miłe wspomnienie, coś, do czego będziesz miał też do końca życia chęć wrócić. Ja rzuciłem palenie z dnia na dzien, nie pamiętam nawet kiedy spaliłem ostatniego szluga, i teraz bierze mnie na wymioty kiedy w ogóle pomyślę o paleniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)