Wpis z mikrobloga

@josemorales: no nie wiesz, że faceci zarabiają 19.9% więcej?!
W sumie to nie wiem skąd mają taką wiedzę, bo ostatnie coś co GUS na temat różnicy płac kobieta facet podawał, to za rok 2016, i wynik był 18.5%, przy średniej pensji dla kobiet i facetów (czyli zarówno spawacz 15k, programista 15k, jak i ekspedientka żabki 3k?)
@Ryonnen niestety prowadzenie takich badań nigdy nie ma szans zostać miarodajnym. Tak jak mówisz, należałoby porównać wszystkie zawody, status specjalizacji, doświadczenie. Są kobiety które zarabiają więcej od facetów w niektórych zawodach, bo są lepiej wyspecjalizowane. Tylko dlaczego z tego powodu że statystyka pokazuje inaczej nie mogę korzystać ze zniżki na bolta?
@NijuGMD: No jest możliwe i opłacalne idąc Twoim tokiem rozumowania. Pewnie sam byś z chęcią użerał się ze spermiarzami i dawał dupy. Jak robisz z ciała biznes, to czemu by nie zmienić płci dla korzyści finansowych? ¯\_(ツ)_/¯
@josemorales: ja nie twierdzę, że nie mogą korzystać ze zniżki, ale stwierdzanie, że jest GeNdEr WaGe GaP, gdzie tak naprawdę jest Work Done Wage Gap, czyli jak zrobisz więcej to zarobisz więcej (chyba, że przełożony to januszex)
Bo zauważ, że kobiety programistki, kierowniki projektów etc. nie narzekają, że mnie zarabiają.... bo nie zarabiają mniej.
Plus, ktoś mądry kiedyś powiedział coś w tym stylu:

Jakby naprawdę istniała możliwość by zatrudniać kobiety, płacić
@Berezowski: bo zmiana płci do wydatek kilkudziesięciu tysięcy?
Użeranie się ze spermiarzami to wymarzone życie, w porównaniu do #!$%@? aby zarobić w tydzień tyle co prostytutka w godzinę.
@NijuGMD: No to szybko Ci się zwróci. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mówisz o wspaniałym życiu z własnej perspektywy. Kobiety nie muszą mieć takich wartości jakie Ty sam przedstawiasz i to co jest marzeniem dla Ciebie, dla nich może być koszmarem. Atencja od zalanych spermą półgłówków nie oznacza, że bycie kobietą to jakaś totalna utopijna abstrakcja. Przestańcie patrzeć na problemy tylko ze swojej własnej spaczonej perspektywy.
@NijuGMD: Dodam jeszcze, że jak jesteś młodym chłopcem to nic nie stoi na przeszkodzie w puszczaniu się za szmal ze starymi, dyskretnymi gejami. Może skorzystaj z szansy i bzikaj za szmal, który zwykle wyrabiasz w tydzień roboczy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)