Wpis z mikrobloga

#rozdajo
Czołgiem Wykopki!

Do tej pory w naszych książkowych rozdajo udział wzięło ponad 10 000 Mirków i Mirabelek! W imieniu całego zespołu chciałbym w tym miejscu podziękować Wam wszystkim za wsparcie, zarówno promocyjne, jak i zakupowe. Gdzie tylko mogę, to wspominam, jak duży wpływa macie na powodzenie tego projektu. Nie zapominajcie o tym.

Jutro dzień kobiet, za dwa dni dzień mężczyzn. Jeśli nie macie pomysłu na prezenty, to mam dla Was coś, co może załatwić obie te okazje za jednym zamachem.



Coraz więcej #niebieskiepaski z sukcesem ogarnia swoją garderobę i wykorzystuje ją do budowania swojej przewagi w codziennym życiu. Coraz więcej nie oznacza jednak, że mówimy tu o większości. W większości przypadków bowiem nadal odpowiedzialność za szukanie, kupowanie i dobieranie męskich ciuchów spoczywa na barkach #rozowepaski które dwoją się i troją, by ogarnąć to dobrze, a i tak nie zawsze się to udaje. Nasza książka, zawarta w niej wiedza i praktyczne podejście pomoże zarówno facetowi samodzielnie przyswoić sobie podstawy i wyrobić wyczucie, jak i kobiecie, która chciałaby wyposażyć swojego faceta w gotowe, sprawdzone i dopasowane do jego stylu życia zestawy. Oszczędność czasu, pieniędzy i świetny efekt - to wszystko czeka na tych, którzy zdecydują się pójść w ślady ponad 2000 Czytelników "Męskiej szafy...". Zaoszczędzony czas i pieniądze można wykorzystać na zrobienie wspólnie czegoś fajnego.

Zapraszam do wzięcia udziału w rozdajo, w ramach którego możesz wygrać egzemplarz książki wraz z dedykacją albo lennyfacem (patrz zdjęcie w pierwszym komentarzu)!

Tym razem podkręcimy nieco grę i damy nie tylko książkę w wersji papierowej! Zaplusuj albo skomentuj, a staniesz przed szansą otrzymania niezwykle atrakcyjnego pakietu:
- świeżutkiej, pięknie pachnącej i jeszcze lepiej prezentującej się pozycji książkowej
- e-booka w formacie pdf, dostępnego z poziomu komputera czy telefonu
- oficjalnej przypinki Dandycore w kolorze granatowym, która dumnie zaprezentuje się w butonierce marynarki czy garnituru

Losowanie z użyciem #mirkorandom w niedzielę 8.03.2020 r. o godzinie 20:00



A jeśli nie wierzysz w ślepy traf i wolisz bardziej tradycyjne metody, to możesz ją kupić w oficjalnym sklepie:

https://sklep.dandycore.pl/pl/c/Ksiazka/16

Wielu z Was pytało o rabat dla Mireczków. Jako że wizja bankructwa i siedzącego na plecach komornika już nam nie grozi, dziś mogę z przyjemnością mogę go Wam zaoferować! Na hasło:


otrzymasz 10% rabatu na książkę papierową i e-booka (pakiet z przypinką jest tak atrakcyjny, że jakbyśmy go jeszcze rabatowali, to byśmy poszli z torbami ¯_(ツ)_/¯). Jeśli Ci się w losowaniu nie poszczęści, to zawsze jest opcja uszczknięcia kilku złotych. Od razu też zaznaczę, że rabat jest stały i bezterminowy, więc jak chcesz poczekać do 10-tego, to okazja Cię nie minie.

Powodzenia w losowaniu, miłego wieczoru i do napisania!

#ubierajsiezuszatym #ubierajsiezwykopem #modameska #menswear #modadamska #ksiazki #literatura #czytajzwykopem
Pobierz UszatyBloger - #rozdajo
Czołgiem Wykopki!

Do tej pory w naszych książkowych rozda...
źródło: comment_1583605746ceJba8uTlk8xwgSS0DAT7u.jpg
  • 19
@UszatyBloger: Mam książkę od Mr Vintage, zarówno wersję pierwszą, jak i drugą, ale Ciebie również obserwuję od dłuższego czasu (pamiętam pierwszą wpadkę ubraniową, niezapomniany preppy zestaw ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Z przyjemnością przeczytam i tę pozycję. Jak nie wygram, to pewnie w najbliższym czasie kupię ()
@wszyscyzainteresowani

Bardzo się cieszę i dziękuję! Książka mi się na pewno przyda, od dawna myślałem, że by mi się coś takiego przydało, ale w ferworze dnia codziennego ciężko podjąć jest pierwszy krok - teraz czuję się do tego zewnętrznie zmotywowany.

Pozdrawiam uszatego, mamę, tatę i brata, oraz mój samochód passat z 2000 roku i wszystkim im życzę 100 lat.