Wpis z mikrobloga

@Kjedne: gdyby tylko to był mój najwiekszy to bym się może i przejmował.

Chyba mu nowa żona te głupoty z głowy wybiła, zaraz poszukam dowodów, to może trochę potrwać bo to wywiad to postaram Ci się wrzucić z określeniem fragmentu.

Edit. Na szybko mam to, zdaje się że jest atakowany za to że chce utrzymać kompromis co w mojej opinii zgadza się z poglądami pewnie 80-90% Polaków. Te 5% z każdej
@Andi128:

Na szybko mam to, zdaje się że jest atakowany za to że chce utrzymać kompromis co w mojej opinii zgadza się z poglądami pewnie 80-90% Polaków.


Ale takie nie jest zdanie 80-90%. Sondaże i badania dają różne wyniki, i tutaj na przykład 44% jest za utrzymaniem stanu prawnego.
oko.press

tutaj ponad połowa chce liberalizacji

tu jeszcze co innego

@Kjedne: W sumie ciekawe co Kosiniakowa jeszcze będzie mówić, bo dzisiaj
@yeron: więc aktualny stan został wprowadzony tak se na szybko czy po konsultacjach społecznych? Nie mogę znaleźć fragmentu wywiadu w którym zapowiadał właśnie że aktualny stan rzeczy powinien zostać zachowany do czasu przeprowadzenia szeroko zakrojonych konsultacji społecznych które pokażą czy zdanie społeczeństwa się w tej sprawie zmieniło. Zdaje się że to rozsądne podejście do polityki a nie ostatnio popularne "my chcemy reszta #!$%@? nas obchodzi" . Moim zdaniem powinno sie w
@Andi128: Ja się tylko odniosłem do liczb, które zawarłeś w swojej wypowiedzi.

więc aktualny stan został wprowadzony tak se na szybko czy po konsultacjach społecznych?

Nie wiem.
Zasadniczo nie mam nic przeciwko konsultacjom społecznym, szerokiej dyskusji, chociaż referenda to. Ale nie wiem na ile konstruktywna będzie dyskusja w temacie aborcji.
Prezydent ma być w pewien sposób zaworem bezpieczeństwa i wyborcy chcieli, by wiedzieć na co poprzez swoje podpisy pozwoli, a na