Wpis z mikrobloga

Wcześniejszy wpis nie spodobał się kilku indywidualnościom, więc wracam z konkretami. Rozmawiałem już ze swoim pracownikiem i wiem od niego wszystko.

Kierowca #bekaztransa pracujący w mojej firmie był w trasie m.in. we Włoszech. Kilka dni po powrocie do domu poczuł się bardzo źle. Ma wysoką gorączkę, obficie się poci, ma suchy kaszel i zawroty głowy, przy tym jest bardzo osłabiony. Zgłosił się natychmiast po wystąpieniu tych objawów do lekarza rodzinnego. Rodzinny spanikował i odesłał go do #szczecin. Tam zbadali go pobieżnie, ale nie wykonali testu na #koronawirus, bo powiedzieli, że nie mają ich tyle, żeby robić każdemu podejrzanemu. Nawet jeśli był we Włoszech xD Odesłali go do domu i powiedzieli, żeby zadzwonił w piątek i powiedział jak się czuje. Jeżeli do piątku będzie tak #!$%@? jak teraz, to przyślą po niego karetkę xD Do tego czasu zalecili izolację od otoczenia. Więc chłopak siedzi w domu sam i czeka nie wiadomo na co. Jego żona z dziećmi jest chyba u rodziców, ale co z tego, skoro miał z nimi kontakt przez kilka dni. W dodatku kilka dni wcześniej mieli pogrzeb i na stypie wycałował się z dziesiątkami krewnych. Nikogo to teraz nie obchodzi i nikt ich nie bada. Państwo ulepione z gówna i papy, a wy się podniecacie ministrem zdrowia. Ha tfu xD
#2019ncov
  • 19
Tam zbadali go pobieżnie, ale nie wykonali testu na #koronawirus, bo powiedzieli, że nie mają ich tyle, żeby robić każdemu podejrzanemu. Nawet jeśli był we Włoszech xD


@imateapot No i jak to skomentujesz?

Chyba Cie bede wolal do kazdego takiego przypadku.
@wilku88: ale przecież to jest to, co napisałem. Tak działa budżetówka i tak działają ludzie pracujący 9-15 niezależnie od tego kto rządzi. Ale co ja Ci będę tłumaczył, teoretykowi, który sam zapewne ma mniej niż 21 lat i nigdy nie dowodził/zarządzał ludźmi, albo nie miał nic wspólnego z sektorem publicznym (wdrażanie czegoś dużego).
@imateapot: ale kupno testow to czyja odpowiedzialnosc? Przeciez wytyczne do tego musialy isc z samej gory. Do samego konca bedziesz sie wypieral ze rzad dal dupy z iloscia zakupionych testow?
@imateapot: kto decydowal ile kupic testow? Urzedas z Pierdziszewa Dolnego czy minister zdrowia?
Jesli sami przyznaja ze nie maja tyle testow by testowac kazdego podejrzanego to czyja to jest wina?
Plywasz dookola tematu, a nie umiesz odpowiedziec na najistotniejsze pytanie.