Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
Jak tam wirus? Zmalał, urus? Ja siedzę sobie właśnie w samochodzie na południu słonecznej Francji. Już trzeci dzień w samochodzie xD. Wychodzę tylko kupić parówki i bułki... póki jeszcze dowożą do sklepów ;). Można powiedzieć, że robię sobie furantannę, no bo mieszkam w furze, w zwykłym coupe ( )

Uciekłem z Hiszpanii - z miasta - mieszkać do samochodu, bo nieudolny rząd tego kraju absolutnie sobie nie radzi z sytuacją (ponad 2000 chorych oficjalnie), a hiszpański styl bycia i ogólnie kultura (to samo co we Włoszech) nie napawają optymizmem, że ta sytuacja się rozwiąże. Tylu kaszlących ludzi w jednym miejscu jeszcze nie widziałem. Oczywiście nie przeszkadza to nikomu w wieczornych posiadówkach przy piwie w ogródkach knajp i codziennym wychodzeniu na imprezy do późnych godzin nocnych.

Mam komputer, przetwornicę prądu z zapalniczki, dobry pakiet internetu, a czipsy już zjedzone. I tak się żyje powoli na tej wsi...

#hiszpania #koronawirus #podrozujzwykopem #furantanna
źródło: comment_1583930000OQSZfnBVHgPd5qhIzpeanP.jpg
  • 6
@krejdd: weź pod uwagę, że selekcja naturalna wyeliminuje sporą część niemyślącej populacji tego pięknego kraju, szczególnie oczyśći z ciapatych xD