Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie podróżnicze Mirki żeby sprawdzić swoje ubezpieczenie, jeśli bardzo chcecie teraz gdzieś wyjechać. Większość ubezpieczycieli nie zwraca kosztów leczenia, jeśli ubezpieczenie zostało kupione po ogłoszeniu pandemii albo epidemii. Obecnie chroni tylko Axa, Warta i Wienner.

https://rankomat.pl/turystyka/koronawirus-w-chinach-czy-ubezpieczenie-bedzie-chronic-w-razie-swiatowej-epidemii

A najlepiej to w ogóle na razie darować sobie wyjazd :) Manila od poniedziałku zamknięta, Tajlandia co chwilę zmienia zasady a inne kraje też mogą niedługo zamknąć granice.

#podroze #tajlandia #filipiny #podrozujzwykopem #ubezpieczenia #wirus
  • 22
@LoveAla: Na razie wpuszczają wszystkich.

Chodzi o to, że jeśli zachorujesz i będziesz musiała udać się do szpitala to obciążą Cię kosztami. Jeden dzień w szpitalu w Tajlandii to 200 zł do 2 tys. zł, a większość chorych spędza w szpitalu od 2 do 3 tygodni.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LoveAla: kwota a zakres to co innego. Wczoraj albo przedwczoraj zbanowali wizy na przyjezdzie dla 17krajow np Bulgarii I rumunii xD jeszcze Cie zawroca na lotnisku xdd
zbanowali wizy na przyjezdzie dla 17krajow


@Myrcin-:

nie zbanowali jak juz, naucz sie czytać


@LoveAla:

Tajlandia najbardziej liberalna? Uff no to sie bałem, że te 12wojskowe zamachy stanu w tym ostatni z 2014 mogą sugerować, że nie jest liberalna. No chyba, ze mialas na mysli polityke wizowa i emigracyjna? To dobrym przykladem jest "TM30 form", ktory obliguje kazdego u kogo w przeciagu 24h "zył" nie thai do raportowania w rzadowym
@LoveAla: Mowilas o podchodzenie do turystow pokazuje jak to wyglada xD To, ze Prayut sie mota i podejmuje pochopne decyzje o BANOWANIU wiz na przyjezdzie dla wybranych krajow juz przeciez wspominalem. Tajlandia liberalna w stosunku do wirusa? Przeciez ja tutaj mam pomiary temperatury codziennie od ponad miesiaca. W salach konferencyjnych wymagaja od kazdego noszenia maski. Jak bedzie troche gorzej to sie nie beda tutaj #!$%@? tak samo jak chiny.