Wpis z mikrobloga

Czemu @dziadeq usunąłeś? :>

Ale zacytuje ci swoją odpowiedź stamtąd.

@dziadeq: Jaka szkoda, że nie wiesz co to ironia. Boże uchowaj i bo takich właśnie Polska potrzebuje! #pdk( ͡° ͜ʖ ͡°)

Powiem ci tak, mam 25 lat i choruje na astmę i całe 6,3 procenta szansy na rozwinięcie ostrej odmiany tego koronawirusika ale jak widać mam srogie
wyjebongo** na to. Oczywiście dbam by się nie zarazić i stosuje się do zaleceń państwa ale nie uważam tej sytuacji za stan Apokalipsy św. Jana baa! Ja nawet nie jestem niewierzący. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szkoda, że tylko mi wytknąłeś ten komentarz bo pewnie jeszcze kilku to samo ci zarzucało ale zgaduje, że właśnie wtedy zrobiłeś zrzut ekranu by po jakimś czasie wytknąć mi komentarz na stronie ze śmiesznymi obrazkami na którym więcej heheszkuje niż zachowuje powagi. Ostatnio miałem sporą bekę z Elficzki ale, że ona ostatnio nic nie odwala to z czegoś się śmiać trzeba dlatego padło na was, foliarzy. Wieszczycie apokalipsę a prawda jest taka, że więcej zabija starszych i obłożonych chorobą niźli zdrowych w młodym wieku. Powołuje się na to:
https://imgur.com/hZuUjOX

Jeśli znalezisko wykopu nie kłamie to naprawdę się nie przejmuje. Fakt przejmuje się mamą ale tyle bo ojca nie mam, dziadków też nie więc? Chociaż patrząc na średnią umieralności z wieku mojej mamy to aż tak przerażony nie jestem. Więc dalej dla mnie jesteś panikarz i foliarz. I dopóki wirus nie zabije tych 102% ludzkości to więcej mnie nie wołaj bo serio nie chce mi się i mam masę tytułów do ogrania a tak mało życia. Ale będąc poważnym już, dedykacja od białego wilka dla was foliarzy. Całuski i do zobaczenia w kościele. ;)

Wołam też @RobertKowalski czemu twój bombel usunął ten wpis? :>

#heheszki #covid19
E.....l - Czemu @dziadeq usunąłeś? :>

Ale zacytuje ci swoją odpowiedź stamtąd. 

...

źródło: comment_15840435756SJ8sPhoznLoPuV8Vp6mND.jpg

Pobierz
  • 6