Wpis z mikrobloga

@bb-8: Jakiegoś pada szczególnie polecasz ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Xboxowy / Playstationowy czy jeszcze inny.
/edit
I powiedz mi jeszcze czy auta są wyłącznie kosmetyczne, czy mają różne hitboxy itp
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ActiZ: nie przejmuj się hitboxami, wybierz auto które ci odpowiada i nim graj. Jedni wolą Octana inni płaskie aute jak Dominus - kwestia tego co tobie bardziej odpowiada bo każdy ma swoje wady i zalety.
A z porad takich najważniejszych to tryb treningu jest twoim przyjacielem a nie dodatkiem na siłę upchanym do gry.
Do tego YouTube i oglądanie jak pro grają. Na początek dobra seria od Squishy - człowiek legenda
@ActiZ: Na początku proponuje ci zainwestować jak najszybciej w pada, im dłużej będziesz grał na klawiaturze, tym gorzej potem będziesz się miał przestawić(albo się nie przestawisz tak jak ja :D). Rodzaj pada to już twoje osobiste preferencje, mi najlepiej zawsze grało się na tych od Xboxa.

To co pisali wyżej to też podstawa, nie jedź do każdej piłki, najlepiej mieć podejście takie jak w zwykłej piłce, tam też nie biegasz po
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ActiZ: warto kupić budżetowego pada żeby za chwilę i tak kupić coś porządnego? Rocket League to cholernie wymagająca gra, dobry pad to podstawa. Poszukaj promocji na Dualschocka albo pada od xboxa, naprawdę warto dopłacić. W obu przypadkach szukaj najnowszych wersji, w Dualschocku zmniejszono opóźnienie względem poprzedniej wersji i na chwilę obecną ten pad ma najmniejsze lagi (różnica ds vs xo to kilka ms ale jednak).
Jak ci pasuje Dualschock to go
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ActiZ: nie wiem jak ps5 ale Microsoft już to zapowiedział że wszystko co działa z xboxem one będzie też działać z nowym. Taka różnica w podejściu do klienta.
@ActiZ: korzystałem z pada z ps4 i przesiadłem się na pada od xboxa 360, imo o wiele lepiej się na nim gra w rocketa. Auta mają różne hitboxy ale raczej różnica nie jest duża, w sensie dłuższe są chyba lepsze do aeriali ale jak się nauczysz już je robić to bez różnicy będzie jaki to będzie samochód.