Wpis z mikrobloga

Ludzie pytają mnie nadal "hej marianbaczal, co sądzisz o #koronawirus" pomimo, że już miesiąc temu pozwoliłem sobie na krótką informację.

To oczywiście zrozumiałe bo w mediach pojawia się naprawdę dużo informacji niesprawdzonych. Postanowiłem zatem zebrać trochę mitów, którymi obrósł już kolonowirus i obalić je. Korzystałem głównie z uznanych czasopism naukowych takich jak Lancet, Science, zmianynaziemi, Nature, fundacja Nautilus oraz wRealu.tv. Posługiwałem się tylko artykułami zrecenzowanymi oraz źródłami mającymi co najmniej 10 udostępnień i 1000 wyświetleń. Wkrótce opublikuję pełną bibliografię zawierającą ponad 37 tytułów. Mam nadzieję, że ta garść wiedzy pozwoli wam otworzyć oczy na prawdę o koprowirusie.

1. Koniowirus zaczął się bo Chińczyk zjadł nietoperza
Jest to oczywista bzdura, która została obalona już na samym początku epidemii. Kokotowirus powstał w rosyjskim laboratorium Wektor. Miała być to broń genetyczna skierowana przeciwko Słowianom (Rosjanie nie są Słowianami, tylko potomkami Chazarów) i jej celem były bardzo specyficzne haplogrupy. W laboratorium doszło jednak do wybuchu i niedopracowany wirus wydostał się na zewnątrz.

2. Za kurowirus odpowiadają reptylianie czuwające wężowe istoty
Po części odpowiedziałem już wyżej - za kałowirus odpowiadają Rosjanie. Niemniej, naturalnym dla reptylian czuwających wężowych istot jest wyzyskanie zaistniałej sytuacji. Stąd twarde i konsekwentne próby zamykania kościołów.

3. Lewicowy polski rząd podzieli Warszawę na trzy strefy i zamknie inne miasta.
Niestety to również mit i kwestia Warszawy pozostanie nierozwiązana. Tak się szczęśliwie złożyło, że mam bardzo dobre źródło informacji w Ministerstwie Klimatu. Człowiek ten jest moim przyjacielem oraz znanym wykopowiczem. W czasie briefingu z ministrem wszedł w posiadanie informacji, że lewicowy polski rząd, w przypadku dalszego rozprzestrzeniania się kolabowirusa, nie będzie zamykał miast. Zezwoli natomiast naukowcom na wypuszczenie pozyskanego w kompleksie Riese giganazikoronawirusa aby ten walczył z koronawirusem. Jest to ostateczność, ale rozwiązanie jest na stole.

4. Koranowirus nie jest niebezpieczny dla ludzi młodych
Jest w #!$%@? niebezpieczny dla każdego. Podam przykład osoby zarażonej na Śląsku. Młody chłopak. Skończył studia i potrzebował nieco pieniędzy na start własnego biznesu (budka z paróweczkami). Z powodu braku zdolności kredytowej żaden bank nie chciał mu jednak udzielić kredytu. Chłopak popełnił błąd. Postanowił pożyczyć z niepewnego źródła. Wtedy pojawił się koronawirus. Zaproponował mu pożyczkę kilkudziesięciu tysięcy złotych na świetnych warunkach. Szybko okazało się jednak, że nie był to dobry pomysł. Budka z paróweczkami nie zdązyła nawet zacząć zarabiać na siebie a krabowirus już zażądał spłaty. Chłopak nie był w stanie więc wirus pociął go nożem. Uważajcie na siebie.

5. Przez kanałowirus skończy się świat
Wciąż mało osób zdaje sobie sprawę, że świat skończył się w 2012 roku tak jak przewidzieli Majowie. Od tamtej pory żyjemy w dość skomplikowanej symulacji, która utrzymuje małe grupki ludzi przy życiu aby reptylianie czuwające wężowe istoty mogły żywić się ich limfą. Jeżeli złapiesz kantatawirusa w symulacji to złapiesz go też w prawdziwym życiu. Wykop.pl jest organem jaszczuroludzi, który ma być wentylem bezpieczeństwa. Ty, który to czytasz jesteś tu jedynym człowiekiem. Reszta to boty. No jest też @Felonious_Gru i @polik95 ale, come on, co to są za ludzie...

6. Karatewirus nie przenosi się pomiędzy człowiekiem a zwierzęciem.
Oczywisty mit, studenci też chorują.

Mam nadzieję, że to nieco pomogło. Pamiętajcie aby być ręce, chronić siebie i bliskich, nie roznosić zarazy i nie wierzyć w niesprawdzone informacje.

#marianbaczalcontent
m.....l - Ludzie pytają mnie nadal "hej marianbaczal, co sądzisz o #koronawirus" pomi...
  • 14