Wpis z mikrobloga

Już nie #!$%@? to NORMALNA cena za płyn dezynfekcyjny a nawet biorąc pod uwagę, że cena składników wyjściowych na pewno jest obecnie wyższa (zwiększony popyt) to wychodzą na zero albo jeszcze dopłacają, w pierwszym komentarzu moje zamówienie (kupowałem NAJTAŃSZY) do gabinetu na długo przed tym jak ktoś usłyszał o #koronawirus

Można wytykać rządzącym niekompetencje i ignorancję w zarządzaniu systemem opieki zdrowotnej w Polsce sprzed kryzysu (bo mieli postulaty lekarzy i zawodów medycznych głęboko w dupie), wywalone na oszusta Szumowskiego i innych wcześniejszych. Nie podobają mi się działania zaraz z przed kryzysu - tez moim zdaniem dużo brakuje.

Ale kurde #!$%@?ć się o cenę czegoś o czym nie ma się pojęcia, że istniało przed epidemią jest bardzo SŁABE.

@Tywin_Lannister
źródło: comment_15841974074kNgogCxSmRnKe5lDGW7F5.jpg
  • 15
@wykopowaswinia: @incydent_kakaowy: @rafal-heros: @MajoZZ: @WillyJamess: jestem pierwszy do krytykowania pisowskiego rządu bo nie zrobili nic i przespali 50 dni ale tutaj to jakieś brednie normictwa XD 100zł za 5l to normalna cena ze stycznia przecież, a oni walą kocopoły i porównują to z IPA XD

tak samo mam beke jak chwalą z szumowskiego ale tak samo jak polityczne trole jak kempesy i inne w niego walą że
źródło: comment_1584198289cnJbGKvw2R0Qs7ZHL4GJyY.jpg
@lubielizacosy: ale czy to jest spirytus do biokominkow czy w sumie zwykła flaszka która wychodzi 9zl za pół litra i można ka wypić? To tez ogranicza zgony tych co będą to pic

no i poczytaj ze 96% to za duzo alkoholu bo za szybko wysycha, 70% jest o wiele lepszy