Wpis z mikrobloga

Tl;dr:

-Heheh, ale ten RAZ gupi, nie ma dowodów, że Maria Konopnicka nie była lesbijką.
-a wy macie dowody, że była?
-no też nie XD, ale Ziemkiewicz!

#neuropa to jest jednak taki dostawca lolcontentu, że śmieszniej byłoby chyba tylko, jakby się chłop za babę przebrał. Do rzeczy.

Chłopaki z discorda postanowili pokręcić beczkę z Ziemkiewicz. Przyznam, że czasami Rafał jest do tego niezłym celem, ale tutaj sytuacja jest jakby... niejasna.

Sprawa dotyczy preferencji seksualnych niejakiej Marii Konopnickiej. Chłopcy-discordowcy zarzucają redaktorowi, jakoby nie był w stanie pogodzić się z homoseksualizmem autorki najbardziej chyba ch*nowej lektury podstawówki (to gunwno o krasnoludkach). Spoko, faktycznie, trochę słabo tak zaglądać komuś do łóżka.

Otóż nie tym razem. Panowie postępowi, zapytani o jakiekolwiek dowody na rzekome upodobanie do cycków i pionowych uśmiechów, przez pannę MK, jedynie nienawistnie milczą. Pytanie o to czy jestem faszystą i homofobem, jakby wisiało w powietrzu. A ja naprawdę nie jestem. Mam to gdzieś xD

RAZ nie ma dowodów, że Konopnicka nie była lesbą. My nie mamy dowodów, że była. Ale ten RAZ głupi, ja nie mogę, co nie Mati?

#bekazlewactwa #4konserwy #bekazneuropy #lewackalogika ##!$%@?
Pobierz Planeta_odebete2 - Tl;dr:

-Heheh, ale ten RAZ gupi, nie ma dowodów, że Maria Konop...
źródło: comment_1584512839gUOxbIjqCxrfMoCCM7tENc.jpg
  • 3
@Planeta_odebete2: Jednoznacznie nie można stwierdzić, istnieją tylko dość mocne przesłanki. Należy się jednak zastanowić na ile ówczesne społeczeństwo i prawo umożliwiało powstanie jednoznacznych dowodów.