Wpis z mikrobloga

@advert: jemu chodzi o siłowa formę żeńska tytułu filozof, który jest bezosobowym określeniem, gdyż pasuje do obu form - męskiej i zenskiej: Pani mgr filozof, Pan mgr filozof (celowo nie odmienialem, gdyż wtedy wogole staje się bezdyskusyjne - pan/pani mgr filozofi)
Więc taki potworek słowny jak filozofka, psyholozka i temu podobne są co najmniej śmieszne, a mnie osobiście to w oczy bolą.
Więc taki potworek słowny jak filozofka, psyholozka i temu podobne są co najmniej śmieszne, a mnie osobiście to w oczy bolą.


@Mecowaty: ale Wasze odczucia akurat nie mają najmniejszego znaczenia, bo takie formy od zawsze były poprawne, o czym zaświadczała Rada Języka Polskiego już dawno temu ¯\_(ツ)_/¯
ja rozumiem, że dla wielu osób nowe jest przerażające i najchętniej zamknęliby się w dobrze znanym świecie, ale to Wasz problem - równie dobrze
@Mecowaty: xD nawet nie będę dyskutował z kimś, kto całą swoją argumentację opiera na wyrażeniach "dla mnie", "moim zdaniem". może kiedyś wreszcie zrozumiesz, że twoje zdanie nie ma najmniejszego znaczenia dla tego, czy coś jest poprawne, czy nie. to mądrzejsi o tym decydują.

bądź sobie dalej anachroniczną konserwą, ja się nie podejmuję edukowania cię.
@advert: jak miło usłyszec głos narodu płynący z Twojej osoby :)
Widzę, że #neuropa mocno, bo usunięto mój komentarz, pomimo tego, że nikogo nie obrażałem, ani nie złamałem regulaminu. Nieźle dragi bierzecie na tym discordzie :)
@Mecowaty: wyjdź z tej oblężonej twierdzy, człowieku xD ani cię nie zgłaszałem, ani nie bawię się w jakieś śmieszne umawianie na discordach.
w ogóle nie dopuszczasz myśli, że powtarzane przez Ciebie bzdury, oprócz tego że antynaukowe, są po prostu szkodliwe.
@advert: zarzucasz mi, że siedzę w Oblężonej Twierdzy - proszę o cytaty wraz z kontekstem na potwierdzenie Twoich słów.
Twierdzisz, że szerzę antynaukowe bzdury - znowu proszę o cytaty wraz z kontekstem.
Liczę na konstruktywa dyskusje, bez usuwania niewygodnych wpisów, gdzie wykazałem braki logiczne Twoje, jak i również wykazałem infantylność pewnych zachowań, przy jednoczesnym stwierdzeniu, że jeśli nadal chcesz ich używać, to proszę bardzo, masz wolna rękę, lecz nie będę ukrwal
@Mecowaty: xd ok, nudzę się w pracy, więc chwilę mogę pogadać

zarzucasz mi, że siedzę w Oblężonej Twierdzy - proszę o cytaty wraz z kontekstem na potwierdzenie Twoich słów.

Najpierw teoria - Syndrom oblężonej twierdzy. Widzisz we mnie wyimaginowanego wroga, który zgłasza Twoje posty po zgadywaniu się na jakimś tajemnym kanale. Proszę, oto screen z moich zgłoszeń. Jak widzisz na załączonym screenie - ostatnie moje zgłoszenie jest sprzed dwóch dni,
Pobierz advert - @Mecowaty: xd ok, nudzę się w pracy, więc chwilę mogę pogadać
 zarzucasz mi,...
źródło: comment_15846169878wjn6APK4CtNk6SgYhqJj0.jpg
ostatnie moje zgłoszenie jest sprzed dwóch dni, więc to nie mogłem być ja.

Przeprosisz za niesłuszne oskarżenie?


@advert: ten tajemny kanał istnieje i właśnie służy moderowaniu bez pozostawiania śladu w samym wykopie w postaci zgłoszenia - i to jest fak - było kilka wykopalisk na ten temat już.
jednakże przyznaje, iż to pozostaje w sferze moich domysłów, czy z takowych korzystasz. Powodu usunięcia mojego postu nigdy się nie dowiem, tym bardziej,