Wpis z mikrobloga

O kur.. Właśnie zobaczyłem tego screena. XD Najman (xD) tłuamczy Błachowiczowi (xDD), który swoją drogą jest jedynym polskim mmafighterem, którego naprawdę szanuję, że Fame MMA to wcale nie takie gówno-walki, bo były tam poddania jakiegoś Hassiego i Isamu (xDDD). No #!$%@? padłem. Janek pewnie to zobaczy, z pewnością zrobi to na nim wielkie wrażenie i przeprosi z podkulonym ogonem. No ja #!$%@?, dawno mnie nic tak nie rozbawiło. A Błachowicza pouczał Najman - największe pośmiewisko sportów walki ostatnich lat.
#famemma #mma #ufc #ksw #boks
Pobierz
źródło: comment_15846109604nmaciuehwPCAfrxLd1NHb.jpg
  • 40
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rorf46: Jeśli to serio szczere słowa Janka niepodyktowane chęcią wywolania gownoburzy dla odrobiny rozgłosu to myślałem że ma w sobie więcej pokory ¯\_(ツ)_/¯
@pan_robot: czy wy ludzie powariowaliście? Przecież Fame MMA to totalne gówno, walki patusów bez jakiegokolwiek poziomu. Tam prawdopodobnie kontuzjowany Najman będzie najlepszym zawodnikiem. Serio się dziwicie, że zawodnicy MMA są #!$%@? na to zjawisko? Zwłaszcza, że wbrew temu co niektórzy mówią oni wcale nie zarabiają dzięki temu zjawisku więcej i zapewne nie będą.

Fame MMA to żadna promocja tej dyscypliny. To pośmiewisko MMA.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rorf46: zarobki zawodników ufc nie są ukrywane Błachowicz średnio za walkę dostaje ok 50k dolarów, nie liczę bonusów za galę
@rorf46: Ale to, że walki na Fame MMA nie są gównowalkami, to akurat fakt. I nic tu nie zmienia to, że Błachowicza szanujesz. Ja również go szanuję za poziom sportowy. Za intelekt teraz już trochę mniej.

Jakoś nie widzę by Robert Lewandowski mówił, że w B-Klasie są gównomecze.
@Mzil: 150 tys zielonych za ostatni pojedynek to chyba fame tyle nie płaci.
@rorf46 Janek nie rozumie że fame mma nie sprzedaje pojedynkow sportowych tylko show i emocje,wkurza się że coś takiego jest pod nazwą MMA no ale niestety sport jest dla wszystkich,nawet dla tych co większy rekord mają opróżnionych butelek z alkoholem.
@Mzil: Kiedyś może tak było, teraz za ostatnią walkę zgarnął 150k $, wcześniej 106k i wcześniej znowu 150k $. Fakt, że w tych kwotach wliczone są bonusy, ale mimo wszystko tak wyglądały zarobki z jego trzech ostatnich walk. A wątpię, że ktoś za jedną walkę w Fame MMA wyciągnie 640k zł.
@koldinho: Co mają pieniądze do tematu tej dyskusji? Błachowicz w ogóle nie poruszył kwestii pieniędzy. Sugerujesz, że jakby w B-Klasie kopacze zarabiali podobne pieniądze, to Lewandowski nazwał by wtedy te mecze gównomeczami?

Nie usprawiedliwiaj głupoty Błachowicza na siłę.
@Back_Space: Nie interesuje mnie Lewandowski szczerze mówiąc. Po prostu powiedział prawdę, bo to są gówno walki, a pieniądze akurat tutaj mają największe znaczenie, bo jakby ich nie było to Błachowicz nawet nie wiedziałby co to fame mma. Tak samo nikt by się o tym tak nie wypowiadał, nie walczył by Najman, który sam powiedział, że nie dało się odmówić, więc nie mów mi, że pieniądze nic nie mają do tego.
@koldinho: A mnie nie interesuje co ciebie nie interesuje szczerze mówiąc. Lewandowski to tylko porównanie i przykład jak powinien zachowywać się profesjonalny sportowiec. Nie, nie powiedział prawdy, bo to nie są gównowalki (jakoś do tej pory nie odpowiedziałeś na pytanie czy mecze w b-klasie to gównomecze), a pieniądze w tym temacie nie mają ŻADNEGO znaczenia, bo temat tyczy się samych walk, więc nie mów mi że pieniądze mają w temacie tego
@Back_Space: To są gównowalki. To jak oglądać mecz dwóch drużyn w których wszyscy zawodnicy zaczęli trenować dwa miesiące wcześniej. MMA i tak ma problem bo dużo osób nie uważa że to sport, tylko patusiarskie #!$%@? się. Fame MMA i inne wysrywy tego typu jedynie dają im dodatkowe argumenty.