•  

Czy to był finał sezonu? Strach się bać co będzie w następnym.

Silnych kobiet ciąg dalszy, wszystkie androidy, które się odezwały są kobietami. Mamy też czarnego androida. O tyle jest to ciekawe, że ktoś mający problem z doborem koloru skóry (super blady data, super opalone laski z aktualnego odcinka) robi też takiego w czarnym kolorze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Patrząc od drugiej strony to zajebiście rasistowskie, zrobić czarnego androida.

Wątek wielkiej federacji sztucznej inteligencji też jest absurdalny. Przybędzie i rozwali wszystkie istoty żywe. A po co pozwalać istotom żywym tworzyć sztuczne istoty na swój wzór, zamiast wszystkich wykończyć przed epoką warp i osiedlić własnych sztucznych.

Biedne upadające imperium romulańskie nagle ma 218 warbirdów, które technologicznie znacznie się różnią od dotychczas nam znanych. Ale z przeprowadzką poza jeden układ gwiezdny sobie nie poradzili? Farsa. Co więcej teraz są wykrywalni przez czujniki dalekiego zasięgu i nie używają kamuflażu.

No i rozpierdalamy kanon - doktor Soong miał syna? Ciekawe skąd? Zakładając że syn ma 70 lat musiałby się urodzić w okolicy stworzenia daty. Ale dr Soong ewakuował się z Omicron Theta tylko z żoną, która zaraz potem zmarła.

Ciekawe kogo wsadzą w "ludzkiego" Cylona. Picarda? Wspominałem już skąd zajebiście zrzynają?

A i z poprzedniego odcinka scena z wyssaniem dronów Borg w próżnie też była tragicznie głupia. Jesteś super zajebiście zaawansowanym Borgiem, a tworzysz statek, który ma przegrody gorsze od Titanica (właściwie to nie ma, ani nawet pól awaryjnych) i jedna dziurka w kadłubie wciąga wszystkich. HA HA HA.

#startrek #jltakaparodiapicarda #picard

•  

@Djelon: pół final

Widać męskie drony nie mają nic ciekawego do powiedzenia

Co do tego że sztuczne istoty miały by wybijać żywych ... Po co? Sami się wybija.

Statki te nie są imperium tylko tej organizacji
      Wygląd statków ... Popatrz na Simitara ( st nemezis ) też nie wyglądal na typowy.
      Dodatkowo statki wojenne raczej nie są projektowany by przewozić ludzi tylko pakuje się w nie broń i osłony ( by był drapieżny )

Co do syna się nie wypowiem ale wydaje mi się że żona twórcy Daty dr Soong też przeniósł do ciała Androida. Może Syn chce iść w ślady matki.

Było by ciekawie jak by przenieśli świadomość Picarda.

Co sześcianu ... Trochę to głupie ale jak widziałeś przez lata statek był wyłączony a Romki miały czas na rozebrani go od środka i wyczyścić z grodzi i wymyślić coś na wypadek aktywacji co zrobili ...

•  

Patrząc od drugiej strony to zajebiście rasistowskie, zrobić czarnego androida.

@Djelon: Niby czemu ?

Biedne upadające imperium romulańskie nagle ma 218 warbirdów,

@Djelon: Imperium mające tysiące planet ma problem zgromadzić 218 statków ?

Ale z przeprowadzką poza jeden układ gwiezdny sobie nie poradzili? Farsa.

@Djelon: albo mieli to gdzieś

•  

@suluf: wyobraź sobie że jakaś współczesna firma robi robota na wzór czarnoskórego. Który będzie służył do jakichś prostych czynności albo pomagania ludziom.(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Przecież cały scenariusz opiera się na tym, jakie to jest biedne imperium Romulańskie, zdziesiątkowane przez supernowę, masa imigrantów itd. A przecież to się od początku kompletnie nie kleiło. Tak samo jak to że nagle Romulanie stali się tacy multi-kulti, kolorowi i chętni do współpracy z innymi nacjami.
      Normalnie to by wyglądało tak, że po prostu sami by sobie poradzili i mieli to wszystko w dupie. Ale jakiś niedorobiony scenarzysta musiał wyczarować jakiś wątek z dupy i mu wyszedł taki potworek.

•  

@suluf: wyobraź sobie że jakaś współczesna firma robi robota na wzór czarnoskórego. Który będzie służył do jakichś prostych czynności albo pomagania ludziom.(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

@Djelon: Jakby każdy robot był czarny to można tak myśleć, ale tak nie jest

Przecież cały scenariusz opiera się na tym, jakie to jest biedne imperium Romulańskie, zdziesiątkowane przez supernowę, masa imigrantów itd. A przecież to się od początku kompletnie nie kleiło. Tak samo jak to że nagle Romulanie stali się tacy multi-kulti, kolorowi i chętni do współpracy z innymi nacjami.

@Djelon: Przecież przy pierwszych problemach wysadzili każdego w kosmos i dobijali pozostałych wiec gdzie niby są tacy chętni ? Przecież cała ta akcja z borgiem wygląda jak zwykła kradzież technologi pod płaszczykiem pomocy

Normalnie to by wyglądało tak, że po prostu sami by sobie poradzili i mieli to wszystko w dupie. Ale jakiś niedorobiony scenarzysta musiał wyczarować jakiś wątek z dupy i mu wyszedł taki potworek.

@Djelon: zabrakło "lewacki multikulti lgbt scenarzysta"( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

Jakby każdy robot był czarny to można tak myśleć, ale tak nie jest

@suluf: jakby każdy niewolnik był czarny... w latach ostatniego szczytu niewolnictwa, było dużo więcej niewolników innych karnacji niż czarna, ale to nie jest na rękę biednym uciśnionym afroamerykanom i ich lewackim kumplom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
      Większość z nas wywodzi się od chłopów pańszczyźnianych, ale nie robimy halo jacy to jesteśmy skrzywdzeni.

Przecież przy pierwszych problemach wysadzili każdego w kosmos i dobijali pozostałych wiec gdzie niby są tacy chętni ?

@suluf: to po co ta akcja z biednym lewackim JL, jego bezsilnością, poczuciem winy i wyalienowaniem. Wygląda jak zwykle podsycanie zachodniego poczucia winy i lewacka indoktrynacja.

Normalni ludzie mają to w dupie, rządy i pozostali przestawiciele rasy uchodźców mają to w dupie. Więc sprawy nie ma i o co tu w ogóle chodzi? Czyżby hipoteza którą kiedyś przedstawiałem w kontekście tej produkcji stawała się coraz bardziej realna?

•  

@suluf: jakby każdy niewolnik był czarny... w latach ostatniego szczytu niewolnictwa, było dużo więcej niewolników innych karnacji niż czarna, ale to nie jest na rękę biednym uciśnionym afroamerykanom i ich lewackim kumplom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
      Większość z nas wywodzi się od chłopów pańszczyźnianych, ale nie robimy halo jacy to jesteśmy skrzywdzeni.

@Djelon: Właśnie ! Kij wam w oko afrykańscy niewolnicy ! Były też inne nacje ! Wasze niewolnictwo się nie liczy ! Powiedz jeszcze coś o Irlandczykach czy innych podobnych rasistowskich tematach zastępczych

@suluf: to po co ta akcja z biednym lewackim JL, jego bezsilnością, poczuciem winy i wyalienowaniem. Wygląda jak zwykle podsycanie zachodniego poczucia winy i lewacka indoktrynacja.

@Djelon: Czy to są jakieś projekcje ? Każdy niestabilny emocjonalnie bohater to dla ciebie lewacka narracja ?

Normalni ludzie mają to w dupie, rządy i pozostali przestawiciele rasy uchodźców mają to w dupie. Więc sprawy nie ma i o co tu w ogóle chodzi? Czyżby hipoteza którą kiedyś przedstawiałem w kontekście tej produkcji stawała się coraz bardziej realna?

@Djelon: No widzę że mają, twoje wpisy to poświadczają że masz to w dupie tak mocno że musisz o tym przypominać na każdym kroku na tym tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

Właśnie ! Kij wam w oko afrykańscy niewolnicy ! Były też inne nacje ! Wasze niewolnictwo się nie liczy !

@suluf: to podaj jakieś nacje które tak bardzo próbują wzbudzić z tego powodu poczucie winy i uwazaja że mają prawo do niewiadomo czego z powodu koloru swojej skóry.

Co więcej symbolem zła jest biały człowiek. W dupie to mam, mam się czuć winny z powodu tego, że jakiś kolonizator postanowił sprowadzić tanią siłę roboczą z Ameryki dwieście lat temu? A taka jest narracja tych biednych potomków czarnych niewolników.

Każdy niestabilny emocjonalnie bohater to dla ciebie lewacka narracja ?

@suluf: a jest jakiś racjonalny powód dlaczego zamiast wspaniałego kapitana Picarda, mającego uznanie wśród przywodcow dwóch kwadrantów i istot nadprzyrodzonych, doskonałego mówcy i dyplomaty, wzoru wszystkich możliwych cnót, który potafil sobie poradzi zawsze i wszędzie, ta produkcja pokazuje nam jakiegoś pokracznego staruszka na którego wołają fucking JL?
      To ma być "to boldly go when no man has gone before"? Jest jakiś racjonalny powód dla którego niszczy się Picarda?

•  

est jakiś racjonalny powód dla którego niszczy się Picarda?

@Djelon: a bo to mało autorytetów zdurniało, zgłupiało i na starość stało się pośmiewiskiem?
      Może Picard to taki Wałęsa tamtych czasów?

Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (10)

Moja babcia ma 87 lat i wzorowe wyniki. Jak typowa stara baba, codziennie przychodnia i kościół, proszę mnie zbadać, bo mnie głowa boli, to na pewno jakieś cholerstwo. No i babcia obraziła się na ojca, bo ten przyjeżdża tylko co 2-3 dni i nie spełnia jej zachcianek typu:
    - nie kupuj całego bochenka, bo nie chcę zamrażać, masz mi kupować po kilka kromek co 2 dni
    - chleb może być jedynie razowy, jedynie z kauflandu
    - kup mi mleko, koniecznie w kartonie, nie w butelce, i tylko jedno, więcej nie przyjmę, potem mi przywieziesz
    - wodę mi kupuj tylko w małych butelkach 0.33 l i tylko gazowana, no i taką jak ja lubię, to tylko w biedronce kupisz
    - mięsko tylko i wyłącznie ona zje polędwiczki wieprzowe, ewentualnie łopatkę wołową, NIC innego

Kilka dni temu ojciec się wkurwił i powiedział, że jest epidemia i nie będzie tak jeździć, bo to ja go wożę swoim autem i trzeba robić tour de pologne, żeby kupić 2 kromki chleba i wodę. Nakupował zgrzewki i bochny w jednym sklepie, zamroził co mógł, basta. No to się babcia wkurzyła, bo brakowało atencji. I dzisiaj hit.

Zadzwoniła na pogotowie i ją zawieźli na SOR, bo się "źle czuła" (stara zagrywka), skąd przenieśli ją na kardiologię w osobnym budynku - budynek ten ma tylko dwa oddziały:
    1) kardiologie;
    2) ZAKAŹNY - a mamy 3 przypadki wirusa.

W ostatnich kilku dniach wyszło, że dwóch lekarzy neurochirurgii ma wirusa, można stawiać domy, że osoby poboczne też już są zarażone. A ta pojechała sobie na przejażdżkę do szpitala, bo się zirytowała, że syn, którego cały życie próbowała niszczyć psychicznie i manipulować, pokazał jej miejsce. Brawo kurwa. No i teraz tam leży.

Ojciec się z nią więcej nie zobaczy przez kilka tygodnia. Chuj wie, czy wirusa nie ma.

Ps. Ojciec ma kilka lat młodszego brata, którego tak dobrze wychowała, że mu się rodzina rozpadła, bo nie umiał się nigdy wziąć w garść i od lat nie zagląda w ogóle do babci, nie robi nic. My jesteśmy przynajmniej porządną rodziną.

#starebabyjebacpradem #starzyludzie #cotusieodpierdala #logikarozowychpaskow #rodzina #koronawirus #podrozemaleiduze #gorzkiezale
    pokaż całość

odpowiedzi (48)

• odpowiedzi (55)