Gorące dyskusje ostatnie 12h

Ludzi popierdolilo komuna wraca. Jakiś idiota zadzwonił na bagiety ze siedzę sobie w garażu i dłubie przy moto, podjechały psiarskie i do mnie dowód proszę a ja ze maja spierdalac bo garaż jest moja własnością i mogę tu siedzieć a tak w ogóle to wypad bez nakazu nie możecie wejść na prywatną przestrzeń. Nosz kurwa Mac
    #polska #ncov2019 #koronawirus #cosieodjebalo pokaż całość

odpowiedzi (76)

Polski Messi pojawił się w Turbokozaku zdobył 143 punkty i zajmuje 26 miejsce wyprzedzając tylko Bartka Zmarzlika. Warto dodać że telewizor który dostał za udział w programie oddał do jednego z domów dziecka
    #pilkanozna #ciekawostki #turbokozak #sport

odpowiedzi (40)

#kuchniamg78

Wynająłem miejsce do nagrań i jutro próbujemy kręcić pierwsze odcinki do mojego nowego kulinarnego kanału na YouTube. Wybrana została też nazwa - Top Gar ( ͡° ͜ʖ ͡°), którą podsunął mireczek @Villthuriss. Kanał jeszcze nie ma grafik, ale o to zadbamy razem z @M4YU jutro wieczorem i w środę.

Trzymajcie kciuki aby wszystko się udało, przy pierwszych odcinkach pewnie wyjdzie nam masę problemów, o których nie pomyśleliśmy :D Jeśli wszystko dobrze się powiedzie to pierwszy film na kanale pojawi się jeszcze w tym tygodniu.

W tym tygodniu z okazji świąt mam nadzieję, że uda się też opublikować nie jeden, a dwa przepisy. Oba będą na świąteczne rzeczy, bo wielu z Was pisało do mnie żeby je przygotować bo te święta będą spędzać samemu pierwszy raz. Mam nadzieję, że nie zawiodę

Pozdrawiam,
    MG78

#gotujzwykopem
    pokaż całość

odpowiedzi (207)