Wpis z mikrobloga

@dzieju41 Microsoft surface 7 pro, może mało rozsądnie ale była jakaś dziwna promocja na euro przecenione o 1500zl względem innych sklepów i oficjalnej strony Microsoftu. Do tego dwa dyski ssd wpadły bo trzeba starego kompa zaktualizować.
@mechanior: No wiesz jak mi się w międzyczasie zepsuje telewizor to kupię nowy (mam nadzieję, że taniej), dostałem z allegro smart za free na miesiąc i też nic nie kupiłem. Jakoś nie odczuwam takiej potrzeby.
@dzieju41: ja kupiłem kamerkę internetową, głośniki, zewnętrzna kartę sieciową i parę innych akcesoriów do polepszenia jakości pracy zdalnej. Łącznie jakieś 1k PLN nie moje.

Gastronomia - w tygodniu dwa razy kupiłem jedzenie na wynos (chyba się liczy jako "coś ekstra")?

Z akcesoriów ogrodniczych kilka #!$%@? na balkon (siatka materiałowa, haczyki itp.).

Do tego kilka gierek mobilnych, a teraz zastanawiam się nad zakupem gry AAA na steamie.
@dzieju41: spodnie bym kupił, ale nie lubię tego online akurat. W ostatnich 2 tygodniach zapas kawy kupiłem bo się kończyła. Ale ja to w ogóle już od, hm.. 2 lat jakoś kupuję znacznie mniej. To co potrzebuję to mam. Jak pojawi się jakiś gadżet i zaświecą mi się oczy to najpierw zastanawiam się czy potrzebuję naprawdę i często wychodzi, że niekoniecznie.