Wpis z mikrobloga

Chcę kupić sobie Xboxa z 1 TB dyskiem, rączej One X, chyba że znalazłbym One S w jakiejś super cenie, ale z tego co widzę nie ma żadnych fajnych ofert. Podpowie ktoś czy ta oferta z oficjalnego sklepu jest okej i nie przepłacę? Patrzyłem w sklepach internetowych i na allegro i nic nie udało się znaleźć korzystniejszego, ale chcę jeszcze Was zapytać bo jesteście z tym na bieżąco.

Xbox One X + Gears 5 za 1299 zł:
https://www.microsoft.com/pl-pl/p/zestaw-xbox-one-x-1-tb-gears-5/92jt6wgfjpg2/01p3?activetab=pivot%3aoverviewtab

Wolałbym z jakąś inną gierką, ale w dobrej cenie nic nie ma.

Jeszcze jedno pytanie, czy drugi kontroler za 182 zł to dobra cena? Bo jest w oficjalnym sklepie taka oferta, a taniej widzę tylko na allegro ale nieznacznie i to od jakiś dziwnych sprzedawców.

#konsole #xbox
  • 8
@BillyGugu też patrzyłem, ale to wszystko jest niedostępne w sklepie internetowym, sprawdzając u mnie w okolicy w stacjonarnym tez nie ma, więc może mają gdzieś jedną sztukę na drugim końcu Polski i tak się wyświetla
@SirSajko czemu tak uważasz? Xboxa chciałem ze względu na tani gamepass, jestem niedzielnym graczem, jakaś FIFA, mordobicie, coś z dziewczyną może od święta, nie chce wydawać na gierki drugie tyle co na konsolę, a te exckusivy z PS4 mnie nie ruszają za bardzo.
@brevokz01 dzięki za info, ale niestety to samo co wyżej w Media Expert, brak możliwości dostawy a osobiście nie ma nic u mnie w województwie.