Wpis z mikrobloga

To tak ogólnie do twojej aktywności.


@applicattura: Czyli co takiego? Chodzi o wrzucanie śmiesznych obrazków czy wyśmiewanie dzbanów, bo nie wiem? xD

Kilka lat już przeglądam mirko i cały czas te same wojny się przewijają w gorących i sobie dwa obozy plusują


Ale tu nie ma żadnego obozu. Śmieję się z baranów, którzy podczas epidemii i zbliżającego się kryzysu gospodarczego poświęcają swój czas na walce z "LGBT" xD

I tak codziennie,
problemy @prawa_reka_sorosa

Też widziałem ten wpis i nawet nie zwróciłem na niego uwagi, a skoro ciebie boli jakiś tam prawacki obrazek to jesteś niezłym hipokrytą. Twój wpis to dokładnie takie samo gówno ja ten o którym piszesz xD. On zajmuje się niestotnym problemem lgbt, a ty niestotnym problemem potępiania LGBT, gdy na topie jest wirus, służba zdrowia i wybory. Niczym się nie różnicie
#bekazlewactwa i #bekazprawakow xD
Jutro całkiem o tym zapomnę, a oni dalej będą walczyć xD @prawa_reka_sorosa jednak zapomnieć nie możesz i masz jakiś problem z tym, bo zmusiłeś się do wpisu na ten temat zamiast to olać ¯_(ツ)_/¯

Z resztą #!$%@?ć to po #!$%@? się produkować, plujcie na siebie dalej z obydwu stron mówiąc "ja tylko wyśmiewam" xD