Wpis z mikrobloga

Mam pytanie: Co wg Ciebie powinna zrobić osoba która ma 20 lat, nie ma kasy, a chce mieć własne mieszkanie?


@Luk1N: zarobic xD co to #!$%@? jest koncert zyczen? nie masz kasy to mieszkaj na ulicy albo zarób, wybor nalezy do Ciebie
@Resputin: ale tak patrząc z perspektywy czasu:

Przepis na sukces Komorowskiego: "Zmień pracę, weź kredyt" czyli bądź bardziej ambitny, wyjdź ze strefy komfortu, zarabiaj więcej, inwestuj, spłacaj zobowiązania

Przepis na sukces Kaczyńskiego: 13 emerytura, 500+, mieszkanie+, wyprawka+, brak podstawowych środków ochrony osobistej na pandemię, wybory w trakcie pandemii, ograniczanie swobód bez wprowadzania stanu wyjątkowego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@liberum: Typie, do mnie coś masz? Ja chce się dowiedzieć od opa co powinien człowiek zrobić, jeśli wg niego, pomysł BK był głupi.
@Resputin: @McGregor87: wlasnie w sumie spoko rada. zakladajac ze jestes osoba rozgarniętą,biorąc kredyt chocby teraz, duzy kredyt ktory daje ci to, ze do konca roku sobie przezyjesz nawet jak nie bedziesz pracowal- powinienes sie z jednej strony czuc bezpiecznie bo masz za co zyc, ale z drugiej wiesz ze masz kredyt, odsetki duze, warto splacic wczesnie- szukasz pracy, masz prawie rok wiec mozesz sie nawet nauczyc nowych umiejetnosci, wlasciwie wszystkie
@HonyszkeKojok: Przepis na sukces PO krzycz jaki PiS jest zły i nie miej swojego konstruktywnego programu który przekona demokratycznie lud ( ͡° ͜ʖ ͡°) totalnie płatni trole widzę się budzą. Cieszcie się bo daje wam zarobić, możecie kontynuować swoje płatne wpisy pod moim ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
jakie pieniądze? uczyć się! do książek #!$%@? mać


@Bajo-Jajo: tak tylko trzeba to uaktualnic, bo w tych czasach slepa wiara ze szkola cos ci da jest mylna.
tak btw moim zdaniem w szkolach za bardzo naciskaja ze po liceum MUSISZ PODJAC WAZNA DECYZJE, decyzja na cale zycie, wybierz mondrze xD
moim zdaniem gowno prawda, wiadomo sa ludzie co wiedza co serio chca robic od malego ale to jest mniejszosc. wielu potrzebuje