Wpis z mikrobloga

@Gangessior: Ej, ja nie wierzę w przebieg w swoim aucie ;D Jak kupowałem je w 2013 roku miało 285k na liczniku, przetartą skórę na kierownicy i przetarcia na przyciskach otwierania szyb w drzwiach kierowcy.
Niestety nie mam kopii Belgijskich czy tam Holenderskich dokumentów, więc nie mogłem sprawdzić historii auta z kraju pochodzenia.
No więc jest całkiem realne jest, że auto ma więcej przejechane. Ja mogę tylko zagwarantować prawdziwość przebiegu 285-392k.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grzecz: 2 lata temu dałem na wymianę chromu we Wrocławiu Vacmet. Zapłaciłem za usługę 240zl. Musiałem tylko reflektory rozebrać, ale to nie kłopot bo są na metalowych spinkach.
Jestem bardzo zadowolony z rezultatu.
@mariecziek no u mnie przy przebiegu licznika 372k światło porownywalne do tego z żarówki. Generalnie u mnie w mieście za regenerację krzykneli mi 500 zł I do 2 tygodni oczekiwania więc narazie sobie odpuściłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@grzecz: No za 500zł to można 2 reflektory w Drakenie kupić.
No niestety, ale wszystkie te samochody mają już powypalane reflektory, więc w grę chodzi albo zakup zamienników/oryginałów albo regeneracja.
@grzecz: spróbuj poszukać na facebookowej grupie twojego modelu tematu takiego jak ''wymiana odbłyśnika''. Prawdopodobnie nie trzeba regenerować całego reflektora, a wymiana odbłyśnika na regenerowany to koszt ok.100zł za sztukę, jak zwrócisz stary.
@grzecz: Z allegro zamienniki czy tam z drakena i nie ma co sie martwić. Szkła oryginalne też już zjechane trochę są po tych latach. Też wymieniałem w v70 bo sie jeździć nie dało.