Wpis z mikrobloga

Ale mnie wkurzyła Olka w najnowszym odcinku. Jak ja nie lubię takich głupio mądrych ludzi, którzy myślą, że są lepsi od innych i im się po prostu coś należy bo tak. Wjeżdża z buta i mówi: „Hej Violka, oddawaj mi swojego faceta, bo SPROCESOWAŁAM to w głowie, że jak tego nie zrobisz to będzie mi przykro i będę płaczać. Możesz sobie wziąć Maćka. Pa.” Jak rozkapryszone dziecko w piaskownicy. Grupa ją spławiła z tym pomysłem to pptem biegała po kątach i ryczała. No sorry... Ja wiem, że ona ma tutaj mega poparcie, mi też było szkoda jak odpadła, ale ta dzisiejsza sytuacja to niezły cringe xD #hotelparadise
  • 4
@cospieknego24: Na pewno ją jakoś produkcja czy reżyserzy nakierunkowali czy zaproponowali możliwe scenariusze, ale nawet jeśli to można było to zrobić w inny sposób niż zwoływanie posiedzenia wielkiej trójcy i mówienie ludziom co mają robić xD Myślę zresztą, że jej łzy po tym wszystkim nie były aktorstwem. Być może wskaźnik atencjometru jej spadł, po tym jak zauważyła, że jej były pantofel nagle ją olewa i teraz usiłuje odzyskać jego atencję.