Wpis z mikrobloga

@Hejtel tyle że sami nazwali to hejt park i w pierwszym odcinku jak był Stano i Mati to mowili ze są gotowi na różne telefony a potem hehe nikt nas nie hejtuje, Mati dostał jedno ciężkie pytanie z którego nawet Stanowski miał bekę i już no dziękuję to chyba na mnie za dużo, rozumien że to jego sprawy ale no można się było tego spodziewać chcąc wprowadzić taki format
@Hejtel: W sumie to nie rozumiem w czym problem? Jeden telefon od gościa i Borek ma wyrzuty sumienia. Wcześniej czy później, ktoś by wyjechał do niego z całą ta aferą tajską. Sprawa już pewnie wyjaśniona z żoną, bo to nie jest odkrycie dzisiejsze. Luz blues i do przodu. Prowadzący chcieli hejtu, upominali się wręcz o mocniejsze pociski w ich stronę. Dzisiaj trochę cieplejsza atmosfera i chcą to studzić. Wiedzieli, że jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@Hejtel: sami na własne życzenie się wyłożyli. Mieli zajebisty pomysł, realizacja na wysokim poziomie i ciągnęli to nawet mimo załamania w sporcie. Ale chyba mejweni nie podumali za bardzo i poszli o krok za daleko. Najpierw afera z quebo i Fabijanskim, teraz Najman. Stanowski sam dorzucał do ognia i dorzucenie go do programu to był ogromny błąd. Sam hejtpark z Borkiem i Najmanem by się jeszcze jakoś wybronił, a urządzanie tej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bart88uk: w sumie to się mało tym interesuje i mało wiem, ale z tego co sprawdzałem to quebo wypuścił jakiś nowy kawałek gdzie jest diss na Fabijańskiego (we wtorek?). A Tak się złożyło (pewno czysty przypadek), że w hejtparku goście tak się ułożyli: Fabijański - środa, Najman - czwartek, Quebo - piątek. No i ten aktor co był we środę przebrał się za tego rapera co będzie w piątek i go
No i ten aktor co był we środę przebrał się za tego rapera co będzie w piątek i go tam niby parodiował.


@ZeliwnyCzajnik: Strasznie słaba parodia i irytujaca, bo po 5 minutach programu wyłączyłem ten odcinek i nie powróciłem już do niego bo nie dało się tego słuchać.
Szczerze ani tego aktora nie znam ani tego piosenkarza tez nie (nie wiem czy powinienem czy nie ale chyba nie moje klimaty jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bart88uk: mam bardzo podobne zdanie. Zobaczymy, czy pójdą w stronę hype'u i wyświetleń, czy jednak zrobią krok wstecz, uciszą atmosferę i będą iść w tę stronę, w którą szli na początku. Czyli kanału z naciskiem na merytorykę i interakcję z widzami.