Wpis z mikrobloga

najchętniej przywaliłabym mojej koleżance w pracy w łeb. wiek 65 lat, panikuje za każdym razem jak czyta że ktoś umarł na koronawirusa, ale za pół dnia się dzisiaj podniecała że super że 50 ludzi może być w kościele, ona do kościoła musi chodzić, nie może sobie tego odpuścić! tak samo jak nie może sobie odpuścić sobie chodzenia codziennie do sklepu po 3 plastry szynki.
wczoraj ostro się pokłóciła z koleżanką z pracy, która zwróciła jej uwagę że jest stara i ma przestać tyle łazić. koleżanka wiek 30 lat, choruje na raka i sra ze strachu za każdym razem jak ma koło tej starej baby przejść, czemu sie nie dziwie.

czemu te stare baby są tak #!$%@? i nic do nich nie dociera? czy ktoś kiedyś rozwiąże te zagadkę?

#gownowpis #koronawirus #przemyslenia
  • 12
@heniek_8: staram się i przez kilka miesięcy mi to się udawało ale słuchać dzień w dzień #!$%@? o kościele i to jeszcze teraz w tej sytuacji już wysiadam, tym bardziej że sama w związku z wirusem mam jakieś tam poważniejsze problemy a dla niej problemem jest to że do kościoła może wejść 5 osob i musi stać na dworze