Wpis z mikrobloga

"Policjanci wysłali drona nad Myślęcinek i nad Dolinę Śmierci w Fordonie. Sprawdzali, czy przy tej pięknej pogodzie mieszkańcy, wbrew zaleceniom, by zostać w domach, nie wybrali si na spacer na teren zielony. Okazało się, że bydgoszczanie są posłuszni zaleceniom"

https://pomorska.pl/policyjny-dron-nad-bydgoszcza-policja-sprawdzala-czy-wyszlismy-na-spacer-do-myslecinka-i-doliny-smierci-wideo/ar/c1-14902335

Moja frustracja narasta bo to już #!$%@? nie jest policyjne " panie idziesz pan środkiem glownej alejki Myślęcinka, miej pan litość musimy egzekwować #!$%@? regulacje, schowaj się pan trochę co by nie było na beszczela "

Tylko to typowe MILICYJNE" Staszek #!$%@? weź drona i lecimy, napewno jakieś #!$%@? szmaty łamikwarantanki się gdzies pochwały w niedostępnych i nieuczęszczanych nigdy kniejach i zarośniętych szlakach, a my ich dopadneiny i #!$%@? karami administracyjnymi i nam #!$%@? polskie obywatele nie będą w twarz pluć odmowa mandatu bo tu #!$%@? dyskusji nie ma z sanepidem ! Ale ich #!$%@? dojedziemy za to śmiercionośne nie siedzenie w domu "

Ja wiem, że napewno nie wszyscy policjanci są tacy #!$%@?ęci, ale to Ci #!$%@?ęci psują wizerunek tych normalnych.
Pracę policji szanuje, ale przez ten rządowy cyrk z dwoma metrami od żony czy zamkniętymi lasami stracicie w oczach obywateli szacunek na który pracowaliście od komuny. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#koronawirus #bydgoszcz
  • 2
@konto_darmowe: masz rację, nie wszyscy policjanci tacy są. W tym roku miałem kontrolę, gdy w zacisznym miejscu, spijałem browara z kolegą. Podjechali policjanci, zapytali co robimy, pogadaliśmy jak ludzie, bez spiny. Dali znać żeby tylko posprzątać po sobie i to wszystko.