Wpis z mikrobloga

@kAdi: jeśli umiecie przegrywać - to warto.
Przygotujcie się na wiele przegranych partii, również po tych kilkunastu partiach, gdzie będzie Wam się wydawało, że już ogarniacie giereczkę, bo znowu przegracie przez jakiś losowy element.

Jak powyższe Wam nie przeszkadza to polecam, bo klimat fajny (ostatnio jeszcze włączyliśmy z yt odgłosy morza, to już w ogóle sztos), dobra rozkminka, masa scenariuszy do ogrania.
@kAdi: Pierwsza i jak dotąd jedyna gra, którą sprzedałem. Nie chodzi mi bynajmniej o wysoki stopień trudności, bo z tym sobie radziłem. Czy to wina tej gry, czy ogólnie kooperacyjnych, nie wiem. Dla mnie to po prostu gra jednoosobowa, a w wersji planszowej, takich nie lubię. Dochodzi do tego jeszcze to, że cenię zdecydowanie mechanikę, ponad klimat. Podsumowując, moje podejście do tego tytułu nie mogło się udać.
@kAdi: To jest bardzo popularna gra, ma sporo recenzji w sieci, sporo opinii w sieci, sporo wypowiedzi na forach. Więcj eślin ie potrzebujesz specyficznych dla siebie informacji to masz wszystko na wyciągnięcie ręki.
Ps: w dwie osoby czy trzy osoby jest równie spoko.
@kAdi: Mi się nie spodobało. Niestety grając jak dla mnie było za dużo możliwych kombinacji do przeliczenia. Ponieważ jestem człowiekiem, który jak widzi, że da się policzyć to policzy i liczyłem na początku tury, ile będzie trzeba czego na koniec tury. Potem jakie są szanse pozyskania. Ehhh... niby karty wydarzeń super, ale nie miałem szansy się nacieszyć grą. Sprzedałem swój egzemplarz.