Wpis z mikrobloga

@Niezgodny: ochrona życia pozostałego, nikt nie che zabijać pozostałych ludzi tak jak napisałeś w kontekście homoseksualistów czy pedofilów. Nawiasem mówiąc, tak samo pedofilia, jak i homoseksualizm nie jest zachowaniem normalnym.
@Jonetu: Homoseksualizm jest jak najbardziej normalny.
Co to znaczy nikt nie chce zabijać? Oczywiście, że nikt nie chce, bo wtedy Kaja Płodek byłaby już Hitlerem. Może cię to zdziwi, ale liczy się też jakość życia, a nie sam jego fakt. Nie szanujesz cudzego życia jeśli go obrażasz na każdym kroku, do tego chcesz wyrzucić homoseksualistów z Polski, którzy tam byli zanim ten kraj powstał. No co za debilizm.
@Niezgodny No akurat najczęściej spotykany i typowy jest heteroseksualizm więc to co piszesz jest nieprawdą. Sam nie popieram żadnej zmiany (na którą się nie zanosi) pokroju projektu który prezentuje Kaja Godek, bo aktualne prawo do aborcji jest jak najbardziej wystarczające. Nie popieram jej, nie popieram też wywyższania kogokolwiek ze względu na to jak się czuje. Nie wiem do kogo się odnosi ostatnie zdanie.
@Jonetu:

Czyli idąc twoim tokiem myślenia, Konfederacja jest partią nienormalną, bo mają niską reprezentacje w Sejmie? XD U homoseksualistów wszystko działa jak należy, po prostu ich mózgi bardziej przypominają mózgi innej płci - ale nie są w żaden sposób dysfunkcyjne, ponieważ to nie jest tak, że obszar mózgu odpowiedzialny za popęd jest u nich uszkodzony i to wywołuje pociąg do osób tej samej płci, tylko ten obszar wykształcił się tak, jak
@ruszka: jako coś normalnego pisałem w odniesieniu do zachowania człowieka. Oczywiście homoseksualizm potrafi mieć plusy. Chociażby dawniej Święty Zastęp armii tebańskiej był stworzony tylko z gejów i pokazał to jakimi zdyscyplinowanymi i oddanymi sobie ludźmi potrafią być takie osoby. Trzeba jedynie zastanowić się nad tym kiedy kończy się granica tolerancji, bo czemu by nie wprowadzić związków dwie kobiety + jeden mężczyzna i odwrotnie a może pójść o krok dalej i akceptować
@Jonetu:

No ale co definiuje normę? Nie dostaliśmy manuala do ludzkiego ciała, nie wiemy co jest "normalne", a co nie. Możemy określać to na podstawie dysfunkcji, a tak jak mówiłem - u homoseksualistów dysfunkcja nie występuje, choć czują pociąg inaczej, niż przeciętny przedstawiciel danej płci.

U większości zwierząt występuje homoseksualizm, a istnieje nawet hipoteza która twierdzi, że homoseksualizm wpływa bezpośrednio pozytywnie na płodność danego gatunku. Na podstawie tego można wysnuć, że
@ruszka: tak, masz rację, że nazwanie, że coś nie jest normalne może mieć negatywną konotację i jest to dosyć prowokujące. Oczywiście takim stwierdzeniem nie chciałem Ci w żaden sposób czegokolwiek negatywnego przypisać.

Co do porównywania do zwierząt też jest to dosyć niebezpieczne, wśród nich oprócz homoseksualizmu występuje kanibalizm, a to nie jest pożądane wśród ludzi (oczywiście nie chcę zrównywać jednego z drugim). Pytanie, jak wpływa na płodność skoro homoseksualizm jest skazany
@Jonetu:

Co do porównywania do zwierząt też jest to dosyć niebezpieczne, wśród nich oprócz homoseksualizmu występuje kanibalizm, a to nie jest pożądane wśród ludzi


Ależ u ludzi również występuje kanibalizm! W niektórych plemionach naturalnie, a w niektórych sytuacjach kanibalizm może być gwarantem przeżycia i przekazania genów dalej - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Kanibalizm jest niekorzystny w dobie intensywnego rozwoju cywilizacji, ale czy w naturalnym środowisku jest niekorzystny? To już
@ruszka: oczywiście mam świadomość tego, że kanibalizm występuje wśród ludzi i potrafi być gwarantem przetrwania jednak prywatnie nie popieram kanibalizmu. Chodziło mi bardziej o to, że wiele cech i zachowań występuje wśród różnych gatunków, ale nie wszystkie są warte naśladowania.

Trzeba pamiętać gdzie zaczyna i kończy się przedział akceptacji. Taka bezgraniczna tolerancja może prowadzić do akceptowania tego, co niszczy takie osoby. Chociażby osoby homoseksualne które chcą z otwartymi ramionami przyjmować uchodźców
@Jonetu:

Chociażby osoby homoseksualne które chcą z otwartymi ramionami przyjmować uchodźców muszą liczyć się z tym, że muzułmański uchodźca w swojej wierze nie uznaje takiej osoby.


Nie daj się propagandzie, ja mam 3 homo znajomych, wszyscy głosują na Konfederacje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie daj sobie wmówić, że jak ktoś jest gejem, to jest lewakiem i popiera takie wymysły. Homoseksualiści, czy transy, czy też inni -ści to
@ruszka: Właśnie takie wspomniane przez Ciebie zachowania w postaci głośnego krzyczenia negatywnie wpływa na opinie i to jest z ich strony błędem.

Problem, jaki się pojawia to ustanowienie granicy, bo w takim przypadku pojawia się nieskończenie wiele pomysłów w głowie kto jest kim i jak go traktować, jak to regulować chociażby prawnie za każdym razem ktoś będzie czuł się urażony to jest według mnie trudność której nie ma sensu sztucznie powodować.
@Jonetu:

Właśnie takie wspomniane przez Ciebie zachowania w postaci głośnego krzyczenia negatywnie wpływa na opinie i to jest z ich strony błędem.


Na pewno ktoś na tym zyskuje, że napuszcza się jednych na drugich.

Problem, jaki się pojawia to ustanowienie granicy, bo w takim przypadku pojawia się nieskończenie wiele pomysłów w głowie kto jest kim i jak go traktować, jak to regulować chociażby prawnie za każdym razem ktoś będzie czuł się
@ruszka: Ja swojego niemieckiego nawet nie próbowałem testować dlatego od razu posiłkowałem się translatorem i o dziwo daje on radę. Również życzę spokojnej nocy.
@Jonetu: Przede wszystkim dyskusja bezzasadna, bo stwierdziłem tylko, że homoseksualizm jest normalny, a ty mnie oskarżyłeś o kłamstwo, bo najbardziej powszechny jest heteroseksualizm ¯\_(ツ)_/¯ Gdzie tu logika?
@Niezgodny: Pisałem w odniesieniu do zachowań człowieka. Dyskusja która się wywiązała dała do zrozumienia, że ma to konotację taką, a nie inną stąd ten problem. Homoseksualizm jest mniej spotykany, częstszy jest heteroseksualizm. Pomijając tę rozmowę to do kogo odnosiły się dwa ostatnie zdania w Twojej wczorajszej ostatniej wypowiedzi?