Wpis z mikrobloga

Wiem, ze zaraz poleca glupie komentarze od niebieskich paskow, ale musze gdzies wyrzucic z siebie zal zwiazany z tym, ze tak mnie CHOLERNIE bola piersi, ze nie moge. Chyba przez tabletki anty, ktore zaczelam brac przy izoteku. Oby. Po pandemii ide sie zbadac :/
  • 17
@M3LL155X: Dzięki za wsparcie. Takie słowa otuchy nawet przez Internet zawsze pomagają.
@girlsjustwannahavefun: To mam jeszcze półtora opakowania, spróbuję się przemęczyć, bo i tak ciężko z wizytą i poproszę o nowe za miesiąc. Nawet nie muszę ich brać, bo nie mam obecnie chłopaka, ale przy izoteku to wymóg... :(
@M3LL155X: Dzięki. Mam nadzieję, że szybko skończę brać, bo już kiedyś brałam przez kilka lat, wydaje mi się, że różne problemy, które potem mnie spotkały wynikały własnie z rozregulowania hormonów :/ Będę szukać lepszej opcji!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nenciak: ale to cały czas cię tak bolą?
kurde nie strasz, tydzień temu tak mnie bolały że myślałam że się zesram, ale w sumie przeszło po 2 dniach chyba i na razie spoko jest
też izotek + anty
@gfgfgfa: Różnie. Dzisiaj np znacznie mniej. Ja w ogóle nie wiem, czy mi nie urosły teraz trochę te cycki, bo stanik, który lekko mi odstawał jest teraz idealny. Myślałam więc, że może źle dopasowane są teraz te nowe staniki, ale już nie wiem... Mnie się tak rozmiar waha w zależności od tabletek (kiedyś brałam przez 5 lat i miałam niezłego cyca na początkowym etapie przez to, dopiero potem mi się unormowało).
taki wymóg przy tym leczeniu


@Nenciak: Widzisz tu jakąś policję? Po prostu ich nie bierz. Są wymagane przy izoteku tylko ze względu na działanie teratogenne retinoidów. Jeśli jesteś pewna, że nie wylądujesz u nikogo w łóżku po pijaku (a przecież teraz nie pijesz), to po co w ogóle zaczynałaś je brać? Szkoda zdrowia ( ͡° ʖ̯ ͡°)