Wpis z mikrobloga

Pakiety wyborcze tylko do rąk własnych
Super!

Pod nowym adresem nie mam skrzynki, nie mieszkam w miejscu zameldowania.
Zawsze via PUAP dopisywałem się do listy wyborców pod adresem rodziny i chodziliśmy razem na wybory.

Teraz widujemy się tylko przez drzwi raz na tydzień albo i rzadziej, żeby przekazać im zakupy bez narażania kogokolwiek.

Dosłownie przed weekendem dopisałem się do listy wyborców, tak jak zwykle, żeby nie czekać na ostatnią chwilę w tym burdelu. I co teraz?

Pod ich adresem nie będę na pewno, bo byłoby to złamanie wszystkich zasad pandemii, które stosujemy od połowy lutego.

Rozumiem, że #pocztapolska na spółkę z #pis#pis zagłosują za mnie?

To jest zamach na demokrację.

Kto zagłosuje?
- emeryci siedzący w domu,
- bezrobotni

Mireczki
NIGDY WIĘCEJ NIE POZWÓLMY, ŻEBY RZĄDZILI NAMI DEBILE!

#polityka#polityka #dykta #polska #wybory #wybory #wyboryprezydenckie2020
  • 2
Pod nowym adresem nie mam skrzynki


@WooSan: masz obowiązek posiadać skrzynkę pocztową:

Obowiązek posiadania oddawczej skrzynki pocztowej wynika z przepisów art. 40 ustawy prawo pocztowe. Zgodnie z jego treścią właściciele nieruchomości gruntowych, na których znajduje się budynek mieszkalnych oraz właściciele budynków mieszkalnych są obowiązani umieścić skrzynkę pocztową, która spełnia prawnie określone wymogi. Przepisy regulują w jaki sposób montuje się skrzynkę. W budynkach jednorodzinnych skrzynka pocztowa ma znajdować się przed drzwiami budynku
@WooSan zajebiste, morawiecki z szumowskim przed świętami mówili, żeby pozostać w domach i nie jechać do rodziny bo wirus, a teraz mnóstwo osób jeśli będzie chcialo zagłosować będzie musiało jechać tam gdzie są zameldowani, bo z tym dopisaniem do rejestru wyborców podejrzewam będą jaja skoro nie głosujesz w lokalu tylko poczta musi Ci dostarczyć kartę do rąk własnych, a adresów już teraz żądają XD