Wpis z mikrobloga

@#!$%@?: nie ma szans. Według mnie Bosak ma szansę, bo bardzo dużo działa w internetach i dobrze punktuje tą trzodę na Wiejskiej. Dzięki czemu zyskuje. Oraz Kamysz zyskuje, bo Kidawa traci a od niej najbliżej im do Kamysza. Dlatego obstawiam, że do drugiej tury ktoś z nich wejdzie. A kto wygra już drugą ture tego nie wiem, ale z przykrością myślę, że Duda
@NickciN: gdyby tylko te wybory były przeprowadzane w normalnym trybie, to uważam że Hołownia w drugiej turze by zmiażdżył Dudę. Kwestia tylko czy doszłoby do drugiej tury - moim zdaniem miałby na to bardzo duże szanse. Kidawa w zasadzie już wypadła, jedynym zagrożeniem wydaje się Kosiniak.
@peetee: Według mnie gdyby wybory były jakoś normalnie ogarniane Duda miałby problem. Tyle kłamstw co się zebrało i przekrętów to dawno nie było. Można by mu nawet puszczać filmy z obietnic wyborczych jak brak podatków, podniesienie kwoty wolnej itd. Ciekawe jakby reagował. Ale PIS będzie tak długo przedłużał ten cyrk z wirusem aż on zostanie prezydentem.
@#!$%@?: tak, tylko nikt o tym nie mówi gdy nie obraca się w takim kręgu. W wiadomościach tego się nie dowiesz. W wiadomościach rozmawia się na tematy aktualne. Na których on świetnie wypada. Zawsze trafia w punkt, mówi odrazu i punktuje co się wyprawia. Jest stanowczy, nie zacina się, mówi płynnie i logicznie. Totalnie nie znam jego przeszłości, powiązań itd. Ale widuje go w TV czy to np. kawa na ławę itd.
@NickciN: gdyby tylko te wybory były przeprowadzane w normalnym trybie, to uważam że Hołownia w drugiej turze by zmiażdżył Dudę. Kwestia tylko czy doszłoby do drugiej tury - moim zdaniem miałby na to bardzo duże szanse. Kidawa w zasadzie już wypadła, jedynym zagrożeniem wydaje się Kosiniak.


@peetee: w drugiej turze to Duda by przegrał z menelem spod śmietnika
Ja głosowałem na Biedronia ale Hołownia mnie kupił swoją autentycznością


@#!$%@?: HaHa, wez ty sie jebnij w banie.