Wpis z mikrobloga

Ciekaw jestem waszej opinii, zwłaszcza kobiet

co może zdziałać facet w łóżku z kobietą mając penisa 15cm długości i 14cm obwodu?

  • nic, każda laska go wyśmieje w łóżku 29.5% (71)
  • kobiety nie będzie narzekać, ale to troche za mało 16.2% (39)
  • doprowadzić ją do szaleństwa przy dobrych skillach 39.0% (94)
  • z takim penisem gwarancja orgazmu 15.4% (37)

Oddanych głosów: 241

  • 25
@analny_predator
Drogi Analny Predatorze, takie wymiary idealne są do analnego stosunku, można przy okazji wykorzystac coś pokroju dilda do ucisku pochwy i efekt oszałamiającego orgazmu gwarantowany dla obojga

A jeśli chodzi o stosunek waginalny to wymiary na pewno nie stoją na przeszkodzie ku wzniesieniom rozkosznym partnerki, bo skill wystarczy i odpowiednią pozycja, nie zasługujesz na wyśmianie, pozdrawiam
@analny_predator: jak trzeba mieć coś z głową, żeby myśleć, że 15 cm to za mało? Jak jesteś zakompleksiony i z nerwów spuszczasz się po 20 sek. to nawet ćwiara nic nie da. Ja mam 14 i partnerka za każdym razem zadowolona. Laska was wyśmieje jak ma nierealne oczekiwania i 5 partnerów przed tobą. Seks to dodatek do zaangażowania, więc takie przejmowanie się każdym detalem spłyca mocno relację. No chyba, że chcesz
@Wdermn: moja siostra 21 lat - 1 partner od 3 lat, moja znajoma 23 lata - 1 partner od 14 roku życia. Znam jeszcze parę. Pewnie to kwestia w jakim środowisku się obracasz. Zresztą widzisz - dzisiaj 5 partnerów to nie jest uznawane za sporą ilość przez wielu ludzi. Tymczasem statystycznie, jeżeli kobieta ma 5 partnerów seksualnych istnieje 50 % szans na bycie samotną matką. Istnieje też 70% szansa na rozwód,
@Eteres: zależy ja w Warszawie mam same koleżanki które miały po 10 partnerów w górę nawet te na informatyce XD w okularach z ryjem 2/10. Wiele się nie pdzynznaje po prostu. Jedyna partnerka moja która była dziewicą to dziewczyna z gimnazjum z którą mieliśmy pierwszy raz później laska która miała z 6 ale podejrzewam że 10+ i ostatnia która miała 8 ale pewnie 10 + bo baby obsesyjnie kłamią naprawdę jak