Wpis z mikrobloga

@gravelet: na pewno nie byle jaki impregnat na zewnątrz bo będziesz miał brudny tyłek. Przerabiałem już takie coś, może jakiś lepszy się tak nie ściera, ja miałem tani bo zleceniodawca taki chciał, a potem siedzieli na gazetach :D
@gravelet: Większość tych co piszą u góry to ch.. widziała a nie modrzew.. Modrzewia nie trzeba impregnować (dworki stoją po 200 lat bez impregnacji ale palone).. modrzew jest bardzo żywiczny, i jak taki, zwłaszcza na lato na siedzisko może być słaby.. dlaczego? bo jak ktoś siądzie to jeśli wydzieli się żywica to ubrudzi ubrania a że to żywica to do wyrzucenia.. osobiście bym opalił palnikiem bo zajebiście to wygląda i polakierował
@gravelet: nie.. u mnie nie opalałem bo nie miałem czasu bo każdą deskę osobno trzeba a spieszyło mi się.. zaimpregnowałem ale po 5 latach zmyję kercherem ten impregnat bo odłazi bo właśnie modrzew jest specficzny.. wygoglaj sobie opalanie modrzewia - zwłaszcza na japońskich stronach... tyle że oni mocno opalają a można zrobić mniej.. najlepiej popróbować bo właśnie te żywice jak się potraktuje ogniem to świetne wzory robią.. zwłaszcza jak piszesz że