Wpis z mikrobloga

skisłem srogo z pewnej idei która mi się teraz w głowie urodziła. Kiedy już dojdzie do odebrania władzy z rąk PiSlamistów i stery w swoje lepkie rączki weźmie ciamajdan to rozpocznie się noc długich pasków w TVP i wiecie co Mireczki? neuropejskie trolle będą wrzucały linki z @regiony i @tvp_info jako legitne ( ͡° ͜ʖ ͡°) i będziesz jeszcze prawaku szkalowany, że czego dzbanie nie rozumiesz ( ͡º ͜ʖ͡º)

#bekazneuropy #bekazsocjalistow #bekazlewactwa #kapitalizm #konfederacja #korwin #polityka #takaprawda
  • 5
ale poczekaj. Przecież jeżeli TVP się ogarnie i nie będzie serwować tępej propagandy to dlaczego by jej nie wrzucać? Przecież tu nie chodzi o to czy to TVP czy nie TVP tylko chodzi o treści....


@p_z_jedenastu: Mireczku, sam nie widzisz jak bardzo masz pogięty obraz świata. TVP to TUBA aktualnej władzy XD Miejsce TVP jest na Powązkach albo w prywatnych rękach a nie w środku d*&p aktualnego premiera albo szeregowego posła,
rozumiem że wyrażasz pogląd symetrystyczny że za PO i za PiS jest tak samo w TVP? Według mnie - nie jest. Jest dużo gorzej.


@p_z_jedenastu: nie, wyrażam pogląd, ze istnieje pewna granica poniżej której mamy do czynienia z chlewem wiadomo czym pobrudzonym i że TVP był poniżej tej granicy przez cały okres III RP ja nie stopniuję jak bardzo był nieczysty ten chlew bo uważam taką dyskusje za bezowocną.