Wpis z mikrobloga

#ps4 #bloodborne ukończone, widziałem wysokie oceny, ale nie spodziewałem tak dobrej gry. Mimo zakończenia nadal mam ochotę grać, ale poczekam na jakąś promkę plusa, bo jednak offline to nie to samo. Klimat w tej grze jest genialny, muzyka również na wysokim poziome. Polecam nie tylko fanom studia From Software, ale nawet takim niedzielnym grajkom jak ja, bo naprawdę warto :)
PS. Przy Logariusie miałem momenty zwątpienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 20
@ango199169: odbiłem się najpierw po 5 minutach - gdzie nie umiałem wyjść z cmentarza. A później po 30 gdzie ginałem z różnymi przeciwnikami i nie wiedziałem czy coś źle robię czy o co chodzi. Mój typ gier to raczej zwykle gry akcji gdzie nie musisz nic umieć, idziesz do przodu, strzelasz, machasz mieczem i tyle. Pierwsza z soulslike to Bloodborne i nie wiem jak w to grać - masz pod ręką
@Mruvek: U mnie też bloodborne poszedł na pierwszy ogień, ale głównie przez klimat i szybsze tempo rozgrywki od soulsów (teraz mam zamiar ograć sekiro). Z poradnika korzystałem tylko, gdy nie wiedziałem do czego służy jakiś przedmiot. Możesz zobaczyć ewentualnie jakieś porady na start na yt. Tutaj nie możesz grać jak w inne gry, musisz być ostrożny i do każdego przeciwnika podchodzić z respektem, najlepiej pojedyńczo. I najważniejsze, nauczyć się parować :)