Wpis z mikrobloga

#masseffect
Serio ktoś wybrał Ashley zamiast Kaidana? XD bezsensowna decyzja, chyba krew wam do siurka poszła a nie mózgu ( ͡º ͜ʖ͡º)
1. Ratuje się wyższego stopniem, lol
2. Ash to głupia rasistka, która jeczy na innych kosmitow
3. Kaidan jest idealny jeżeli grasz shepardem kobieta - można go zawsze romansowac przez wszystkie części
4. Jeżeli już romansujecie samice to Tali jest super, Miranda, Jack, Liara, każda, ba nawet ta pseudopsycholozka od cerberusa jest lepsza bo przynajmniej wam potańczy
Kurcze już lepiej samare wziąć bo jest przyjemna, czy tam arie czy inna shaire
Szkoda ze Kasumi nie można :(((((
5. Pls, ona wierzy w Boga, będąc świadkiem jak wielkie metalowe kałamarnice atakują świat ( ͡º ͜ʖ͡º) no i zrobili ja okropnie w trójce, nie poznałam jej nawet, wygląda jak po kuracji botoksowej - w jedynce chociaż wyglądała jak miła dziewczyna z sąsiedztwa
  • 13
@StarySkuter: gdy grałem po raz pierwszy, jeszcze nie wiedziałem do końca, jakie będą konsekwencje wyborów, więc jakoś tak wyszło, że przeżyła. Faktycznie robiła wrażenie antypatycznej i głupiej rasistki.
Za drugim i kolejnym razem dawałem jej przeżyć tylko po to, by móc bez żalu ją rzucić dla innej w następnej części.
Raz dałem przeżyć Kaidanowi, żeby przełamać monotonię i uciąć rozwijający się romans (wtedy przez całą 1, 2 i większość trójki byłem
@StarySkuter: Muszę przyznać, że "ludzcy" towarzysze z ME1 są beznadziejni. Z jednej strony mamy tępą, rasistowską piczę, którą dostajecie do skladu chyba tylko z litości, bo wybili jej całą jednostkę. Z drugiej masz wiecznie płaczącą #!$%@?ę, którą boli główka.

Oboje są na równi #!$%@?ący, ale jeśli mam być szczery, to zauważyłem to dobiero przy którymś przejściu. Na początku byłem wszystkimi zafascynowany. Po pewnym czasie doszło do tego, że chcetnie przytuliłbym opcje,