Wpis z mikrobloga

Na luźno analizując, jakie elektoraty są niedostępne dla Trzaskowskiego a jakie dla Sikorskiego

Sikorski:

-> tradycyjny elektorat SLD (Chobielin strefa zdekomunizowana) i elektorat prlo-pozytywny
-> lewica obyczajowa (wizerunek konserwy i hrabiego, co było wadą też MoKeBe)
-> miłośników łagodności w #polityka
-> tych którzy bardzo dobrze pamiętają "8 ostatnich lat"
-> elektorat eurosceptyczny
-> część lewicy gospodarczej w związku z 8 ostatnich lat

Trzaskowski:

-> elektorat który ucieknie przed "HEHEHE tęczowym Rafałem" -> ten elektorat i tak zagłosowałby na koniec na Dudę bo by mu TVP przygotowała narrację o tęczowej platformie
-> część tych którzy bardzo dobrze pamiętają "8 ostatnich lat" (ale mniej niż Radek)
-> tych którzy szukają kogoś "twardego" -> ale ci nie uciekną do Dudy no bo tego.

No i to chyba tyle.

Dlatego nie może dziwić ani wynik sondażu dla Peło ani wybranie Rafała

#neuropa #4konserwy #bekazpisu #bekazlewactwa #bekazprawakow
  • 9
A na kogo innego mieliby? xD


@Print_Screen: na nikogo.

Lewica głosuje też na Konserwę Hołownię i WKK xD


@Print_Screen: na Hołownię tak, na WKK nie sądzę.

? xD


@Print_Screen: Grażynka która "taki miły ładny Pan z telewizora". Kosiniak po nich sięga.

jw.


@Print_Screen: Nie żebym Januszował, ale za młody jesteś żeby pamiętać tyrkę za Radka po 5 zł/h . Ja pamiętam to doskonale. Nie jestem elektoratem Dudy, a
@Kjedne Gdyby to wykop decydował kto wygrywa wybory, to już dawno mielibyśmy rząd narodowy z premierem Korwinem, ministrem finansów Mentzenem, prezydentem Braunem i ministrem spraw zagranicznych Cejrowskim. Sam jestem fanem Radka, ale jak ktoś uważa Trzaskowskiego za złożenie broni przez KO to zwyczajnie jest ignorantem albo po prostu jeszcze nie ochłonął po tym emocjonującym konklawe.
@Kjedne: Jest jeszcze jedna rzecz, Sikor pewnie grałby na anty-PiS i na platformę z 2007 roku.
Trzaskowski to może być nowe otwarcie, granie na samorządy oraz patrzenie w przyszłość. Patrz na spot Warszawy: "Jeszcze będzie przepięknie". Ale to musiałby gryźć trawę i #!$%@?ć.