Wpis z mikrobloga

Może to trochę #niepopularnaopinia, ale gardzę osobami takimi jak @Ascor_ - facet był kilkukrotnie na prostytutkach, a po poznaniu dziewczyny, która okazała się być dziewicą, bezpośrednio okłamał ją w kwestii seksu i jest z nią do teraz żyjąc cały czas w kłamstwie. Jego różowa wprost zapytała się o przeszłość i podkreśliła, że jest dziewicą oraz, że dla niej ten pierwszy raz jest istotny, ale oczywiście kogo by to obchodziło... #!$%@?, jak już wchodzicie w związki(i mówię tutaj o obu płciach) z osobami, które traktują was naprawdę dobrze i są z wami szczere(albo przynajmniej sprawiają takie wrażenie), to spróbujcie przynajmniej nie emanować aż takim #!$%@?ństwem.
Z drugiej strony mam w sumie wyjechane, bo facet jest po zawodówce, a jego dziewczyna też pewnie jest niezbyt rozgarnięta, skoro na kogoś takiego się zdecydowała, więc niech sobie żyją w tej bańce, ale... niesmak dalej pozostaje.
I dodam, że nie mam nic przeciwko chodzeniu na prostytutki(tutaj pozdrawiam i szanuję @TestoDepot za podejście i szczerość w tych sprawach), ani seksowi w jakichkolwiek dziwnych relacjach, ale bądźmy, #!$%@?, szczerzy ze sobą. Multum osób, które szkalują "puszczalstwo p0lek" na wykopie, wprost doradzało Ascorowi, żeby miał #!$%@? w uczciwość i okłamał dziewczynę po to, żeby tylko poruchać - jak to w ogóle skomentować? Albo: pełno osób, które akceptuje u dziewczyn seksy jedynie w związku, wprost gratulowało Ascorowi "sukcesów" na roksie - jak tutaj nie pluć na takich hipokrytów?
#divyzwykopem #roksa #przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski #seks #zwiazki #przemyslenia
  • 21
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@kimjajestem999: pewnie by se odpuscila go po takiej informacji, bo by bylo jasne, ze nie bedzie mogla grac seksem
rozsadnie zrobil, ze to zatail. juz nie placz bialorycerzyku, bo kobiety nie ponosza zadnych konsekwencji za nieetyczne postepowanie. takie cos to tylko lekkie uszczypniecie w porownaniu do zagran p0lek. i tak ma #!$%@? byc, my tez potrafimy w te gierki. z uczciwosci nic nie ma, chyba pozbede sie tej cechy
@kimjajestem999: to, że są #p0lka, które jak wiemy, kłamią nt. swojej przeszłości to fakt. Ale tutaj trzeba spojrzeć prawdzie w oczy i powiedzieć, że ten mireczek zrobił to samo - o ile oczywiście ona się go rzeczywiście pytała o przeszłość łóżkową.
Ja sam nie planuję żadnych związków, ale gdyby już to po prostu wybrałbym osobę, która nie miałaby problemu z tym, że gdy byłem wolny to chodziłem na dziwki (tak,
@kimjajestem999: Nie jest to chwalebne postępowanie, ale przy tak silne uprzywilejowanej pozycji kobiet jestem w stanie dać na to rozgrzeszenie. Jeśli hipotetyczna p0lka będzie szczera na temat dużej ilości partnerów seksualnych to nawet jeśli kogoś tym do siebie zniechęci, raczej nie będzie mieć problemu ze znalezieniem kogoś komu to nie będzie przeszkadzać. Nieatrakcyjny koleś jeśli zaprzepaści swoją szansę to na następną może czekać lata, lub nie dostać jej wcale.

I tak,
@Pavulenko: Ale w takim wypadku to działa w obie strony. Jeśli jakaś dziewczyna uprawiała seks wcześniej z 10 partnerami, to ma prawo też to ukryć? Bo jeśli rozumiem, to twój wpis właśnie to usprawiedliwia.