Wpis z mikrobloga

@MiTeK002: miałem podobny, podbity na 80cc, bo 50cc nie leciało. Generalnie fajna sprawa, dużo dobrych wspomnień mam z tym pseudo motorkiem.

Zapytaj dziadka, czy nie woli 125cc, tam już ma się normalne prędkości, i można przebierać w używkach.

I jak dziadek chce motor nie skuter, to dobrze dla niego - zawsze fajnie pomachać biegami i zredukować sobie pod górkę ;) jak umie, to dobra jego!
@MiTeK002: spoko, to niech bierze 50cc. Może akurat będzie opcja dogadać się na zmianę cylindra na 80cc bez wbijania tego w papiery.

Dalej, pytanie czy dużo jeździ po "szybkich drogach", bo tam 50 CC jest trochę czasem za wolne. Ale ogólnie ja zjeździłem setki kilometrów na junaku, i było super. Do tego wielu starszym kojarzy się z młodością, więc będzie miał o czym gadać z ludźmi.
@MiTeK002: Pomimo ograniczeń restrykcjami homologacyjnymi osiąga niebagatelną moc 3,1 KM co przekłada się na zaskakującą dynamikę, bardzo dobry zryw, niezłe przyspieszenie

Kurła kto to pisał( ͡° ͜ʖ ͡°)
Toż to silnik Jawki mustang skonstruowany w latach 60-siątych!!!!!!!!! Miał 3,4KM a silnik simsona skonstruowany w latach 80-siątych 3,7KM.
O japońcach nie wspomnę.
Ale gdyby nie wygląd silnika to disain mają całkiem spoko.