Wpis z mikrobloga

Ogółem jestem zapisana w następnym tygodniu na konsultacje u profesorka w sprawie przeszczepu tłuszczu i zrobienia cyców. Z jednej strony się cieszę, że tak szybko z drugiej stracham, bo nie lubię się rozbierać i pokazywać profesorkom moje wybrakowane ciało. Nie chce żeby się śmiali tymbardziej że tych doktorków znam z telewizji z programów o operacjach plastycznych. Niech mnie szlak trafi.

#przegryw ##!$%@? #rozowepaski
  • 52
@stassma: W wielu opisach w necie jest wzmianka, że po pierwsze ograniczona jest ilość tłuszczu jaką można podać jednorazowo jak i również większość z tego zostaje wchłoniona przez organizm i efekt jest mierny.
@dupa_karuzela: Cyce robione tłuszczem za najbardziej naturalne, ale dość się tkanka wchłania z czasem, też kiedyś myślałam ale stwierdziłam, że mi do figury bardziej pasują takie jakie mam, z jakiego rozmiaru do jakiego robisz?
@Thachi: Ale kolego, masz rację jeśli chodzi o cycki robione sylikonami, tam jest różnica w dotyku, w przypadku tych robionych tłuszczem różnicy nie ma żadnej bo wszczepiasz to co się już w tym cycku oprócz gruczołów znajduje, więc różnicy nie ma.

W sumie w metodzie wypełniania cyca woreczkiem z żelem, solą fizjologiczną i umieszczeniem implantu pod cyckiem całkowicie też różnica jest prawie nie do wykrycia.
@Thachi: Bo najbardziej spektakularny efekt można uzyskać takim chamskim sztucznym silikonem, inna sprawa że część z nich robi te cycki żeby się dopiero wybić, więc nie jest to najlepsza na świecie robota, bo po taniości, resztę które miała powiększane cycki to możesz nawet nie wiedzieć bo użyły metod, które mniej tego cycka powiększają ale wyglądają naturalniej
@Thachi: Lubię kobiecie ciało czysto estetycznie i się zgadzam, ogólnie się zajmowałam kiedyś fotografią na dłużej i jedna koleżanka mnie poprosiła o jakieś gówno akty w lesie na gałęziach, zawsze podkreślała jaki to ona nie ma cyc, a mi to dobrze bo mi się nikt w dekolt nie patrzy.
NO CUSZ, takie życie, cycki to tak mały aspekt mojego życia że nawet za bardzo nie słuchałam, póki #!$%@? nie ściągnęła stanika.
@fagitty-bobitty: Otóż to, zgadzam się z tobą w 100%.

Ja #!$%@?, nie dość że zwisy to jeszcze brodawy na pół cyca, coś paskudnego.


To może brutalne co powiem, ale gdybym uprawiał seks z kobietą z takimi piersiami to chyba wolalbym by mi ich nie pokazywała w ogóle
@Thachi: Nie uprawiałam seksu z kobietą, ale gdybym była facetem i była z nią emocjonalnie związana i zakochana to by mi pewnie zwisało (hehe) ale gdyby to miał być jakiś ONS/FWB to dziękuję, next.
@Thachi: w dupie mam twój serwer. Mdli mnie już na samą myśl, że musiałbym siedzieć tam z wami. Nic nie robicie, tylko narzekacie. Tak trudno wziąć się za siebie? Znajdź pracę, pójdź na siłkę/kosmetyczki, zrób operacje plastyczne i może ktoś cie zechce. A jeśli nie potrafisz to psycholog pomoże.