Wpis z mikrobloga

@Rychu_Bychu: Niestety nie da się tego zrobić skutecznie. Ja odpuszczam, bo to nie ma sensu. Ci ludzie zasługują na to żeby na codzień takie Jareczki i inne osoby ich dymały. Niestety przy urnie mają podobne podejście przez co wydymają nie tylko ich. Pozdrawiam!
Niestety przy urnie mają podobne podejście


@PoteznyLodzianin: Uwierz mi, że dzisiaj już wspominałem dokładnie o tym w jednej dyskusji.
Pewne schematy tak na Szkolnej jak i w polityce powtarzają się cyklicznie. Mimo tego, ten sam przekrój społeczeństwa, te same debile, żadnych wniosków z tego nie wyciagają. Szukanie gdziekolwiek na Szkolnej altruizmu, to droga donikąd, a wręcz schizofrenia. Gniazdo pasożytów, koegzystujących wspólnie w jakiejś chorej relacji. Trzeba mieć dystans do tego zwierzyńca.
@PoteznyLodzianin: Nie pisałem tego tutaj więc nie mogłes przeczytać. Ja tą wiarę w rozsądek ludzki już dawno straciłem , teraz co najwyżej czasem ubolewam. Najbardziej chyba zaś obrzydliwi, są chorągiewki. Ci sami którzy po menelu wczoraj jechali, a dziś chwalą. Przeciez on zawsze jest taki sam :)