Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@staryhaliny: zależy co w budowie tych przystanków jest zawarte, bo jak reorganizacja ruchu obecnych linii + dodanie nowej to 2 bańki to nie jest kosmiczna kwota, jeżeli zawarte w tym jest samo ich postawienie to jakiś absurd

@nairoht: ja tylko dodam, że w innej pozycji jest budowa drogi że Stella Sawickiego do powstające centrum nauki Cogiteon za... 200 tys zł.

To 2 mln na przystanki przy 3 pasmowej ulicy, gdzie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@staryhaliny: Serio parku się czepiasz? Pokaż mi osiedle gdzie deweloper buduje park za swój hajs.

Chodnik to jakiś plankton natomiast przystanków nie ma i nie będzie.

@2YT4U: xD
Pokaż mi w Polsce osiedle na 10k mieszkańców, które buduje jeden deweloper!

nie mówimy tu o paru blokach na 8-10 pięter, tylko osiedlu wielkości 1/3-1/2 dzielnicy, który ma zajebisty wpływ na okolice - przede wszystkim natężenie ruchu (także pieszego i obciążenie zbiorkom).
@staryhaliny: Daleko szukać nie trzeba, Henniger na Bronowicach buduje 2200 mieszkań + 52 000 m2 powierzchni biurowej a obok, nie uwierzysz - park miejski zbudować ma ZZM zgadnij za czyje pieniądze.
Archicom, we Wrocławiu na Swojczycach - sprzedane już 2000 mieszkań a to nie koniec zabudowy, docelowo osiedle zająć ma 80 ha.
Ulicę Orlińskiego jak i łącznik z Włodarczyka wykonał Budimex więc nie wiem o co chodzi. Miasto coś tam się