Wpis z mikrobloga

Poleca ktoś z was mireczki jakieś słuchawki gamingowe na usb? Budżet około 250-300 złotych, koniecznie słuchawki muszą być na usb, bo niestety mam zepsute złącze jack w laptopie. Zastosowanie to granie na kompie, głównie w #csgo i przeglądanie internetów
#sluchawki #audio
  • 10
@cr_7: to weź sobie inne, większe ale też porządne jak chcesz na całe ucho? ja mam i te kossy i i beyerdynamic DT770 i to że one są takie "walkmanowe" w niczym nie przeszkadza.

"JXDDDDD"


¯\_(ツ)_/¯ tak myślałem że takie komentarze będą, wy w ogóle porównania nie macie do niczego... kupujcie hypery i razery zamiast porządne słuchawki ()

ja nie rozumiem skąd jest ta faza że ludzie
@FAQGAG: @KwadratowyPomidor2: Jezeli kolega szuka słuchawek pod csgo, to najlepszy wybór bedzie własnie HyperX cloud 2. Maja wlasnie karte dźwiękową pod usb i cena to 200-300pln (zalezy od koloru).

Same sluchawki, mozna takze podłączyc pod port mini-jack i nie trzeba uzywać karty dzwiekowej pod usb. Sam podłączałem pod telefon i wszystko dziala. Jakość bardzo dobra jak w tej cenie.
@KwadratowyPomidor2: sprawdziles sobie te sluchawki co podalem?

Przy wielogodzinnych sesjach gry, te co ty podales pewnie sa bardzo niewygodne. RGB hypery nie mają, i jak najbardziej one nadaja sie do muzyki. Sam czesto uzywam do sluchania i dają rade