Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Siema!
Noszę się z zamiarem nauki jazdy na desce, podstawy typu równowaga i przemieszczanie się.
But 46, wzrost 195, waga 108kg. Polecicie jakąś budżetową deskę która będzie ok do sprawdzenia czy mi się zabawa spodoba?
Na allegro wszystko do 100kg :(
#skateboarding #deskorolka
  • 19
@Spider89SC: Z taką wagą nie masz szans, wybierz inny sport. Kiedyś dałem koledze, który ważył nieco ponad 100kg swoją deskę, próbował zrobić ollie i deska od razu pękła.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@r4do5: No nic, chciałem się nauczyć jazdy zanim córka zacznie jeździć na hulajnodze, czyli za jakiś rok przynajmniej.
Czyli będę musiał kupić jeszcze hulajnogę dla siebie, przecież nie będę za nią biegał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Spider89SC: Jak chcesz tylko jeździć to jest szansa, że deska wytrzyma. Ale jak chcesz robić jakieś fikołki to jest pewność, że wciągu kilku pierwszych prób się rozwali. Ale generalnie bym ci nie polecał deski, bo z taką wagą twoje kostki nie wytrzymają i zaraz je dotkliwie skręcisz.
@Spider89SC z tym że jesteś za gruby to #!$%@? :d mam kumpla (nawet mirkuje, pozdrawiam xd) co waży więcej niż ty i jakoś się deska pod nim nie łamie. Jeździj śmiało :D ale nie wiem co ci polecić z budżetowych w sumie. Chociaż na pewno były takie wpisy niedawno pod tagiem to poszukaj
Btw obczaj xd pod nim się jakoś nie łamie a założę się że jesteś chudszy
https://www.instagram.com/p/B_U_bSNBT9h/?igshid=h6i8zc7w0yj7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@r4do5: @Login23: @scotieb: @PanNocebo: Dzięki za odpowiedzi. Chodzi o to że nie jestem gruby, przy tym wzroście i przy treningach to moja normalna waga. Waha się o 3-4 kg. Zrobię tak że jak gdzieś dorwę deskę to zobaczę jak się będzie zachowywała, czy nie będzie się bardzo uginać itd. Chcę tylko do jazdy, nie żadnych flipów, grindow itp.
@Spider89SC: nie wiem co to za deski ale marketówki bym odradzał, jedynie decathlonowe widziałem i były spoko

Fiszkę, zwykłą czy longa?


Do jeżdzenia najlepiej cruiser, według mnie fishka jest za mała, a long za duży. Jeśli kupujesz w sklepie to najlepiej sobie na niej przejedź to sam ocenisz, która ci bardziej przypasuje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Spider89SC: jak nie kupiłeś jeszcze, a zależy Ci wyłącznie na przemieszczaniu i ewentualnym złapaniu bakcyla to polecam to.
Jak poszukasz to da się kupić nową za 200, a na allegro i za 130. Także tak wygląda sprawa sprzętów i cen na turboprosklepach. Przynajmniej ja taką mam opinię obecnie. Bo daje radę. Połamałem deskę, nie mam 600 na nowego mindlessa, który wytrzyma 130, fishka córki była zbyt mała na mojego buta. Ważę
Pobierz Profil_Internetowy - @Spider89SC: jak nie kupiłeś jeszcze, a zależy Ci wyłącznie na p...
źródło: comment_15920914381RoeNWOMtZWrAlmqHXvYiv.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Profil_Internetowy: Dziękuję za polecenie, już kupiłem Minilogo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeżdżę od 1 czerwca, zabawa przednia. Na pewno będę chciał czegoś więcej, skakania itp bo jazda mi sprawia frajdę ogromną. Ale nic nie stoi na przeszkodzie mieć również cruisera, screenshota od Ciebie zapisuję na przyszłość ( ͡ ͜ʖ ͡)