Wpis z mikrobloga

@Chilli_Heatwave: polityka Oculusa zaczyna mnie zajebiscie drażnić, bo dodają kupę gier na questa, a Rifta zlewają. Tak samo jest z Tetris Effect. Na Quescie są, a na Rifta gracze się mogą #!$%@?ć
@BQP: Ale to nie jest gra od Oculusa tylko mod od ludzi.

Na Rifcie będzie Lone Echo 2 i MoH w tym roku chyba.

A że trzymają ekskluzywność dla Questa tetrisa i tak samo Vader był chyba casowo to cóż, Quest to jest kochane dziecko Oculusa niestety ( ͡° ʖ̯ ͡°) i coś czuje że nowego Rifta może już nigdy nie być tylko Quest 2 jako hybryda
@BQP:
@Navari:

Quest robi za dwa urzadzenia - mobilne i PC dzieki kabelkowi. Wiedzialem ze tak sie skonczy skoro Rift S to troche gorszy model poprzedniego Oculusa a na Oculus Connect zapowiadali handtracking czy Link pod Questa wiec mozna bylo przewidziec ze Quest to ich glowna zabawka, teraz Link i usb2.0 i jest cos jak Rift - ja gram w DOOMa a wieczorkiem na PC w Contractors na mapach z
@Chilli_Heatwave: Quest spoko ale jest kilka ale: Ciężki i 72Hz, ma za to na szczęście wyjść refresh na koniec roku bądź początek przyszłego który zmniejsza wage, zmienia mocowanie i dodaje tryb 90Hz (co pod PC spokojnie sie wykorzysta)

Ale jest jeszcze jedna sprawa, Quest przez enkodowanie wideo po stronie PC zajmuje cały NVENC na karcie Nvidii więc nie postrimujesz już sobie ( ͡° ʖ̯ ͡°) i głównie
@Chilli_Heatwave: Ja nie mówie że złym i refresh naprawi większość problemów, po prostu lubie strimować a Quest mi to niestety blokuje przez zajęcie enkodera. Gdyby nie to to pewnie bym zamienił nim CV1.