Wpis z mikrobloga

Przyjdzie narodowiec który stawia na pierwszym miejscu naród i zacznie ten naród mordować czego nie rozumiesz XD


@MartinPL: rozumiem że z tego narodu wyłączeni są osoby o poglądach socjalistycznych, których, jak twierdzicie, należy wieszać. Dobrem narodu także nie są podstawowe wolności osobiste, o ile twoje życie nie pasuje do jedynego słusznego formatu ograniczonego dogmatami partii. A także, w ramach dbania o naród, osobom które mają inne wierzenia niż dytkowane przez dogmaty
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Khaine: przesluchaj jakiś wywiad albo dwa.
Swoją drogą, nie dziwi was to że ludzie od konfederacji dają merytoryczne wywiady na różne tematy a w popis psl sld zazwyczaj komentują jakieś bzdety z bieżącej sraczki politycznej?
przesluchaj jakiś wywiad albo dwa.


@wolny_kangur: Po co? Jak mówiłem, on sam prezentuje co ma w głowie. Ja nie chcę żyć w katotalibanie, więc nie obchodzi mnie co ma do powiedzenia w wywiadzie - nie jest w stanie uzyskać mojego poparcia i nigdy go nie dostanie. W komunizmie też nie chcę żyć, więc nie oglądam wywiadów z Zandbergiem, bo co z tego że powie coś mądrego czasami jak jest brunatny jak