Wpis z mikrobloga

@wodzu_91: na wybitnym, bo gram głównie albo Forzathon Live, albo gry zespołowe, czasem Eliminator no i zadania z playlisty, a tam wszystko jest na Wybitnym.
Ogólnie Wybitny prosty jest, tym bardziej że FH to arcade bez uszkodzeń. Więc zawsze gram tak, żeby na zakrętach rozwalić ich o bandy, albo kosić zakręty i wyjść na pierwsze miejsce. A jak jesteś na pierwszym, to AI tak gra, że nie jest agresywne, więc wystarczy
@wodzu_91: wybitny, choć gra co chwilę mi truje dupę, że za łatwo wygrywam i żebym dał eksperta. Próbowałem nawet, ale tam to już muszę mieć naprawdę dobrze dobrane i przerobione auto a lubię czasem pojechać czymś nowym, nawet bez tuningu. Poza tym mam wrażenie, że poziom jest nierówny. O ile wyścigi crossowe i drogowe są raczej łatwe, to uliczne wydają mi się trudniejsze i czasem jeden z rywali potrafi mocno odbić
FH to arcade bez uszkodzeń


@SebaD86: no nie zupełnie. Ostatnio jak był trial ten z rajdówkami na offroadach kolo młyna zapomniałem wyłączyć zniszczenia i po kilku skokach przy drugim kółku byłem jednym z ostatnich i ostatecznie przegraliśmy. Jak wyłączyłem, to w każdym wyścigu byłem 2-3 mając przed sobą tylko innych graczy. Podobnie miałem w eliminatorze jak po paru dzwonach z drzewami wysiadła mi skrzynia biegów ( ͡° ͜ʖ ͡
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wodzu_91: głównie niezwyciężony - pozwala mi to też testować auta i tuny - jak jestem w stanie wygrać nawet popelniajac kilka błędów to auto jest ok i będę do niego wracał. Natomiast tygodniowe wyzwania idą po najmniejszej linii oporu - wybitny.