Wpis z mikrobloga

@positiveVibe: Odpowiedź już padła - aczkolwiek najbardziej efektywnym poszukiwaniem jest robienie chodnika co 3 kratki, tak abys widział zawsze czy jest jakis surowiec z lewej lub prawej. Z tym wszystkim wiążę sie niestety ryzyko - w tych chodnikach mogą wygenerowac sie robale. W late game dostawalem czasem tak wielkie infestacje, że za bardzo nie wiedzialem jak sie tego pozbyc i meczylem sie niemilosiernie ¯\_(ツ)_/¯
@243Win: Hmm... raczej nie, albo grasz na modzie, albo na jakimś małym stopniu trudności. Oświetlenie tuneli nie ma nic do rzeczy. Ba, nawet wyłożenie go podłogami, wygładzenie bloków tez nic nie da. Przez to przestałem grac w górzystych biomach. Z tego co mi wiadomo jednym sposobem aby się robale nie mogły generować to temperatura -21 lub niżej.
@Filip3k91: gram na normalnym lub trudnym. Jeśli kopię coś nowego i nie oświetlę to tam robactwo się zaraz zalęgnie. Często mam też ten problem w tunelach grzecznych przy sypialniach, gdzie nie mam po co oświetlać. Nigdy mi się nic nie zrespiło w oświetlonym pomieszczeniu.
@243Win: Moze zwykly fart, ale ja juz nie raz stracilem kolonie bo ja wykuwalem.
Raz nawet pamietam ze jedynym pomieszczeniem jaki wykulem to bylo pomieszczenie przeznaczone pod szpital... i byla to najgorsza decyzja w zyciu tamtej koloni :D